See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów typu pick-up z zabudową przestrzeni ładunkowej typu hardtop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. samochodów typu pick-up 5-osobowy 4x4, z zabudową przestrzeni ładunkowej typu hardtop. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 326477-2026
Interne Kennung: EDZ.26.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 4 Stück