514567-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bauarbeiten – Rekonštrukcia časti objektu II. ZŠ - Telocvičňa na ulici Partizánskej v Dubnici nad Váhom
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia časti objektu II. ZŠ - Telocvičňa na ulici Partizánskej v Dubnici nad Váhom
Beschreibung: Rekonštrukcia časti objektu II. ZŠ - Telocvičňa na ulici Partizánskej v Dubnici nad Váhom - zahŕňa stavebné práce: 1.1) zateplenie obvodového plášťa 1.2) zateplenie strešného plášťa 1.3) výmena otvorových konštrukcií 1.4) vykurovací systém 1.5) systém chladenia a vetrania 1.6) systém prípravy teplej vody 1.7) osvetlenie 1.8) kvalita vnútorného prostredia 1.9) debarierizačné opatrenia Bližšia charakteristika predmetu zákazky je špecifikovaná v súťažných podkladoch a v projektovej dokumentácii „Rekonštrukcia časti objektu II. ZŠ - Telocvičňa na ulici Partizánskej v Dubnici nad Váhom“, ktorú vypracovala spoločnosť ArchArt, s.r.o.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001