See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Polielektrolit beszerzése 6 részben
Beschreibung: Vízművek részére polielektrolit szállítása 6 részben, mely feladat a műszaki leírásban részletesen meghatározott polielektrolit és segédanyag adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére vonatkozik. A feladat magában foglalja szennyvíz iszap víztelenítéshez és iszapsűrítéshez adagolt polielektrolit szállítását az egyes részekben megadott telephelyekre, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is. Ajánlatkérők részenként kívánnak keretszerződést kötni.
Interne Kennung: EKR001474332026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Legalacsonyabb ár.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Polielektrolit beszerzése - E.R.Ö.V. Zrt.
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a műszaki leírásban és közbeszerzési dokumentumokban részletesen meghatározott polielektrolit adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére. A feladat magában foglalja szennyvíz iszap víztelenítéshez adagolt polielektrolit szállítását a megadott telephelyekre és raktárakba, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is. Keretmennyiség: 33 000 kg A keretmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal Ajánlatkérő. Ajánlatkérő a keretszerződést 24 hónap határozott időre köti. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul az egyes telephelyek tekintetében. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A termék paraméterei: Polielektrolit termék (szilárd: por-mikrogyöngy, illetve emulzió) az adott technológiához és technikai paraméterekhez illeszkedő kivitelben. A terméket az üzemeltető igényeinek megfelelően kell szállítani, a teljes körű ügyintézést (megrendeléstől a szállításon keresztül, a számlázásig, az összes megrendelőt érintő folyamatot) magyar nyelven kell biztosítania a nyertes Ajánlattevőnek. Az egyes megrendeléseket a szerződésben szereplő teljesítési határidővel kell szállítani. A telephelyek vonatkozásában, a "Részletes árajánlat és szakmai ajánlat" dokumentumban Ajánlatkérő által meghatározott elvárt víztelenített/sűrített szennyvíziszap szárazanyag tartalmat kell tartani. Minden telepre kell vegyszert megajánlani, de telepenként legfeljebb 1 vegyszer kerülhet megajánlásra iszap víztelenítéshez. Minden szennyvíztisztító telepre olyan halmazállapotú vegyszert kell ajánlani, mely az ott rendelkezésre álló műszaki technikai feltételek felhasználásával üzemi körülmények között felhasználható. Szolgáltatás: Nyertes Ajánlattevő felhasználási telephelyenként - szükség esetén, az ajánlatkérő jelzésére (bejelentésenként maximum két alkalommal kivéve havaria helyzetek) - ellenőrző kísérletet (pld. Iszap flokkulációs próba stb.) végez, amelynek eredményeiről és az ez alapján tett adagolási és/vagy alkalmazástechnikai javaslatairól Ajánlatkérőt írásban tájékoztatja. A megrendelt termékek megrendelő által megadott címre történő szállításáról és lerakodásáról a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia. Az egységáraknak valamennyi, a közbeszerzési dokumentumokban szereplő kapcsolódó szolgáltatás ellenértékét is magukban kell foglalniuk, mely egységárak az opcionális mennyiségre is azonosan vonatkoznak. A műszaki leírást és feladatleírást részleteiben a közbeszerzési dokumentumok összessége tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001474332026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség 30 %, 9900 kg polielektrolit.
Los: LOT-0002
Titel: Polielektrolit beszerzése – Soproni Vízmű Zrt.
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a műszaki leírásban és közbeszerzési dokumentumokban részletesen meghatározott polielektrolit adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére. A feladat magában foglalja szennyvíz iszap víztelenítéshez és iszapsűrítéshez adagolt polielektrolit szállítását a megadott telephelyekre és raktárakba, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is. Keretmennyiség: 60 000 kg polielektrolit. A keretmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal Ajánlatkérő. Ajánlatkérő a keretszerződést 24 hónap határozott időre köti. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul az egyes telephelyek tekintetében. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A termék paraméterei: Polielektrolit termék (szilárd: por-mikrogyöngy, illetve emulzió) az adott technológiához és technikai paraméterekhez illeszkedő kivitelben, valamint habzásgátló termék. A terméket az üzemeltető igényeinek megfelelően kell szállítani, a teljes körű ügyintézést (megrendeléstől a szállításon keresztül, a számlázásig, az összes megrendelőt érintő folyamatot) magyar nyelven kell biztosítania a nyertes Ajánlattevőnek. Az egyes megrendeléseket a szerződésben szereplő teljesítési határidővel kell szállítani. A telephelyek vonatkozásában, a "Részletes árajánlat és szakmai ajánlat" dokumentumban Ajánlatkérő által meghatározott elvárt víztelenített/sűrített szennyvíziszap szárazanyag tartalmat kell tartani. Minden telepre kell vegyszert megajánlani, de telepenként legfeljebb 1 vegyszer kerülhet megajánlásra iszap víztelenítéshez és/vagy 1 vegyszer iszapsűrítéshez. Minden szennyvíztisztító telepre olyan halmazállapotú vegyszert kell ajánlani, mely az ott rendelkezésre álló műszaki technikai feltételek felhasználásával üzemi körülmények között felhasználható. Szolgáltatás: Nyertes Ajánlattevő felhasználási telephelyenként - szükség esetén, az ajánlatkérő jelzésére (bejelentésenként maximum két alkalommal kivéve havaria helyzetek) - ellenőrző kísérletet (pld. Iszap flokkulációs próba stb.) végez, amelynek eredményeiről és az ez alapján tett adagolási és/vagy alkalmazástechnikai javaslatairól Ajánlatkérőt írásban tájékoztatja. A megrendelt termékek megrendelő által megadott címre történő szállításáról és lerakodásáról a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia. Az egységáraknak valamennyi, a közbeszerzési dokumentumokban szereplő kapcsolódó szolgáltatás ellenértékét is magukban kell foglalniuk, mely egységárak az opcionális mennyiségre is azonosan vonatkoznak. A műszaki leírást és feladatleírást részleteiben a közbeszerzési dokumentumok összessége tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001474332026/2
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség 30 %,18 000 kg polielektrolit.
Los: LOT-0003
Titel: Polielektrolit beszerzése – Baranya-Víz Zrt.
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a műszaki leírásban és közbeszerzési dokumentumokban részletesen meghatározott polielektrolit adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére. A feladat magában foglalja szennyvíz iszap víztelenítéshez és iszapsűrítéshez adagolt polielektrolit szállítását a megadott telephelyekre és raktárakba, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is. Keretmennyiség: 27 000 kg polielektrolit A keretmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal Ajánlatkérő. Ajánlatkérő a keretszerződést 24 hónap határozott időre köti. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul az egyes telephelyek tekintetében. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A termék paraméterei: Polielektrolit termék (szilárd: por-mikrogyöngy, illetve emulzió) az adott technológiához és technikai paraméterekhez illeszkedő kivitelben, valamint habzásgátló termék. A terméket az üzemeltető igényeinek megfelelően kell szállítani, a teljes körű ügyintézést (megrendeléstől a szállításon keresztül, a számlázásig, az összes megrendelőt érintő folyamatot) magyar nyelven kell biztosítania a nyertes Ajánlattevőnek. Az egyes megrendeléseket a szerződésben szereplő teljesítési határidővel kell szállítani. A telephelyek vonatkozásában, a "Részletes árajánlat és szakmai ajánlat" dokumentumban Ajánlatkérő által meghatározott elvárt víztelenített/sűrített szennyvíziszap szárazanyag tartalmat kell tartani. Minden telepre kell vegyszert megajánlani, de telepenként legfeljebb 1 vegyszer kerülhet megajánlásra iszap víztelenítéshez és/vagy 1 vegyszer iszapsűrítéshez. Minden szennyvíztisztító telepre olyan halmazállapotú vegyszert kell ajánlani, mely az ott rendelkezésre álló műszaki technikai feltételek felhasználásával üzemi körülmények között felhasználható. Nyertes Ajánlattevő felhasználási telephelyenként - szükség esetén, az ajánlatkérő jelzésére (bejelentésenként maximum két alkalommal kivéve havaria helyzetek) - ellenőrző kísérletet (pld. Iszap flokkulációs próba stb.) végez, amelynek eredményeiről és az ez alapján tett adagolási és/vagy alkalmazástechnikai javaslatairól Ajánlatkérőt írásban tájékoztatja. A megrendelt termékek megrendelő által megadott címre történő szállításáról és lerakodásáról a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia. Az egységáraknak valamennyi, a közbeszerzési dokumentumokban szereplő kapcsolódó szolgáltatás ellenértékét is magukban kell foglalniuk, mely egységárak az opcionális mennyiségre is azonosan vonatkoznak. A műszaki leírást és feladatleírást részleteiben a közbeszerzési dokumentumok összessége tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001474332026/3
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség 30 %, 8100 kg polielektrolit.
Los: LOT-0004
Titel: Polielektrolit beszerzése – Kiskunvíz Kft.
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a műszaki leírásban és közbeszerzési dokumentumokban részletesen meghatározott polielektrolit adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére. A feladat magában foglalja szennyvíz iszap víztelenítéshez adagolt polielektrolit szállítását a megadott telephelyekre és raktárakba, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is. Keretmennyiség: 41 986 kg A keretmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal Ajánlatkérő. Ajánlatkérő a keretszerződést 24 hónap határozott időre köti. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul az egyes telephelyek tekintetében. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A termék paraméterei: Polielektrolit termék (szilárd: por-mikrogyöngy, illetve emulzió) az adott technológiához és technikai paraméterekhez illeszkedő kivitelben. A terméket az üzemeltető igényeinek megfelelően kell szállítani, a teljes körű ügyintézést (megrendeléstől a szállításon keresztül, a számlázásig, az összes megrendelőt érintő folyamatot) magyar nyelven kell biztosítania a nyertes Ajánlattevőnek. Az egyes megrendeléseket a szerződésben szereplő teljesítési határidővel kell szállítani. A telephelyek vonatkozásában, a "Részletes árajánlat és szakmai ajánlat" dokumentumban Ajánlatkérő által meghatározott elvárt víztelenített/sűrített szennyvíziszap szárazanyag tartalmat kell tartani. Minden telepre kell vegyszert megajánlani, de telepenként legfeljebb 1 vegyszer kerülhet megajánlásra iszap víztelenítéshez. Minden szennyvíztisztító telepre olyan halmazállapotú vegyszert kell ajánlani, mely az ott rendelkezésre álló műszaki technikai feltételek felhasználásával üzemi körülmények között felhasználható. Szolgáltatás: Nyertes Ajánlattevő felhasználási telephelyenként - szükség esetén, az ajánlatkérő jelzésére (bejelentésenként maximum két alkalommal kivéve havaria helyzetek) - ellenőrző kísérletet (pld. Iszap flokkulációs próba stb.) végez, amelynek eredményeiről és az ez alapján tett adagolási és/vagy alkalmazástechnikai javaslatairól Ajánlatkérőt írásban tájékoztatja. A megrendelt termékek megrendelő által megadott címre történő szállításáról és lerakodásáról a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia. Az egységáraknak valamennyi, a közbeszerzési dokumentumokban szereplő kapcsolódó szolgáltatás ellenértékét is magukban kell foglalniuk, mely egységárak az opcionális mennyiségre is azonosan vonatkoznak. A műszaki leírást és feladatleírást részleteiben a közbeszerzési dokumentumok összessége tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001474332026/4
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség 30 %, 12 596 kg polielektrolit.
Los: LOT-0005
Titel: Polielektrolit beszerzése – Bajavíz Kft.
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a műszaki leírásban és közbeszerzési dokumentumokban részletesen meghatározott polielektrolit adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére. A feladat magában foglalja szennyvíz iszap víztelenítéshez adagolt polielektrolit szállítását a megadott telephelyekre és raktárakba, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is. Keretmennyiség: 16 000 kg A keretmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal Ajánlatkérő. Ajánlatkérő a keretszerződést 24 hónap határozott időre köti. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul az egyes telephelyek tekintetében. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A termék paraméterei: Polielektrolit termék (szilárd: por-mikrogyöngy, illetve emulzió) az adott technológiához és technikai paraméterekhez illeszkedő kivitelben. A terméket az üzemeltető igényeinek megfelelően kell szállítani, a teljes körű ügyintézést (megrendeléstől a szállításon keresztül, a számlázásig, az összes megrendelőt érintő folyamatot) magyar nyelven kell biztosítania a nyertes Ajánlattevőnek. Az egyes megrendeléseket a szerződésben szereplő teljesítési határidővel kell szállítani. A telephelyek vonatkozásában, a "Részletes árajánlat és szakmai ajánlat" dokumentumban Ajánlatkérő által meghatározott elvárt víztelenített/sűrített szennyvíziszap szárazanyag tartalmat kell tartani. Minden telepre kell vegyszert megajánlani, de telepenként legfeljebb 1 vegyszer kerülhet megajánlásra iszap víztelenítéshez. Minden szennyvíztisztító telepre olyan halmazállapotú vegyszert kell ajánlani, mely az ott rendelkezésre álló műszaki technikai feltételek felhasználásával üzemi körülmények között felhasználható. Szolgáltatás: Nyertes Ajánlattevő felhasználási telephelyenként - szükség esetén, az ajánlatkérő jelzésére (bejelentésenként maximum két alkalommal kivéve havaria helyzetek) - ellenőrző kísérletet (pld. Iszap flokkulációs próba stb.) végez, amelynek eredményeiről és az ez alapján tett adagolási és/vagy alkalmazástechnikai javaslatairól Ajánlatkérőt írásban tájékoztatja. A megrendelt termékek megrendelő által megadott címre történő szállításáról és lerakodásáról a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia. Az egységáraknak valamennyi, a közbeszerzési dokumentumokban szereplő kapcsolódó szolgáltatás ellenértékét is magukban kell foglalniuk, mely egységárak az opcionális mennyiségre is azonosan vonatkoznak. A műszaki leírást és feladatleírást részleteiben a közbeszerzési dokumentumok összessége tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001474332026/5
Los: LOT-0006
Titel: Polielektrolit beszerzése – Borsodvíz Zrt.
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a műszaki leírásban és közbeszerzési dokumentumokban részletesen meghatározott polielektrolit adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére. A feladat magában foglalja szennyvíz iszap víztelenítéshez adagolt polielektrolit szállítását a megadott telephelyekre és raktárakba, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is. Keretmennyiség: 30 000 kg A keretmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal Ajánlatkérő. Ajánlatkérő a keretszerződést 24 hónap határozott időre köti. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul az egyes telephelyek tekintetében. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A termék paraméterei: Polielektrolit termék (szilárd: por-mikrogyöngy, illetve emulzió) az adott technológiához és technikai paraméterekhez illeszkedő kivitelben. A terméket az üzemeltető igényeinek megfelelően kell szállítani, a teljes körű ügyintézést (megrendeléstől a szállításon keresztül, a számlázásig, az összes megrendelőt érintő folyamatot) magyar nyelven kell biztosítania a nyertes Ajánlattevőnek. Az egyes megrendeléseket a szerződésben szereplő teljesítési határidővel kell szállítani. A telephelyek vonatkozásában, a "Részletes árajánlat és szakmai ajánlat" dokumentumban Ajánlatkérő által meghatározott elvárt víztelenített/sűrített szennyvíziszap szárazanyag tartalmat kell tartani. Minden telepre kell vegyszert megajánlani, de telepenként legfeljebb 1 vegyszer kerülhet megajánlásra iszap víztelenítéshez. Minden szennyvíztisztító telepre olyan halmazállapotú vegyszert kell ajánlani, mely az ott rendelkezésre álló műszaki technikai feltételek felhasználásával üzemi körülmények között felhasználható. Szolgáltatás: Nyertes Ajánlattevő felhasználási telephelyenként - szükség esetén, az ajánlatkérő jelzésére (bejelentésenként maximum két alkalommal kivéve havaria helyzetek) - ellenőrző kísérletet (pld. Iszap flokkulációs próba stb.) végez, amelynek eredményeiről és az ez alapján tett adagolási és/vagy alkalmazástechnikai javaslatairól Ajánlatkérőt írásban tájékoztatja. A megrendelt termékek megrendelő által megadott címre történő szállításáról és lerakodásáról a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia. Az egységáraknak valamennyi, a közbeszerzési dokumentumokban szereplő kapcsolódó szolgáltatás ellenértékét is magukban kell foglalniuk, mely egységárak az opcionális mennyiségre is azonosan vonatkoznak. A műszaki leírást és feladatleírást részleteiben a közbeszerzési dokumentumok összessége tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001474332026/6
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség 30 %, 9000 kg polielektrolit.