2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZBUDOWA INFRASTRUKTURY SERWEROWO-MACIERZOWEJ APELACJI RZESZOWSKIEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury serwerowo-macierzowej apelacji rzeszowskiej, w zakresie i w sposób określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zestawienie parametrów technicznych i funkcjonalnych wraz ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia oraz zestawieniem asortymentowo-ilościowym przedstawia Załącznik Nr 1 do SWZ, będący jednocześnie Formularzem asortymentowo-cenowym. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca winien złożyć ofertę na całość przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 1) Produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) Produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17) albo pkt 19) ustawy Pzp. Wykonawca oraz jego podwykonawcy są zobowiązani do realizacji zamówienia przy użyciu produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT odpowiadających treści oferty, dokumentom zamówienia oraz postanowieniom umowy. Zastąpienie w toku realizacji umowy producenta, dostawcy technologii, modelu, wersji, środowiska świadczenia usługi albo procesu ICT może nastąpić wyłącznie w przypadkach prawnie dopuszczalnych oraz z zachowaniem wymagań wynikających z art. 454 i art. 455 ustawy Pzp, a także zgodnie z postanowieniami umowy określającymi dopuszczalne podstawy i warunki zmiany. Zmiana taka nie może pozostawać w sprzeczności z dokumentami zamówienia ani prowadzić do objęcia realizacji zamówienia produktem ICT, usługą ICT lub procesem ICT, wobec którego zachodziłyby okoliczności odpowiadające przesłankom określonym w art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. Zamawiający każdorazowo będzie weryfikować przed wyborem oferty, czy nie opublikowano decyzji obejmującej produkt, usługę lub proces ICT będącej przedmiotem oferty Wykonawcy. Badanie ofert w zakresie przesłanek wskazanych w art. 226 ust. 1 pkt 19 ustawy pzp będzie podlegało również na weryfikacji listy podmiotów wobec których wydano decyzję ministra właściwego do spraw informatyzacji na podstawie art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Oznacza to, że zgodnie ze wskazanymi przepisami Minister właściwy do spraw informatyzacji, w drodze decyzji będzie uznawał dostawcę sprzętu lub oprogramowania oraz podmioty wchodzące w skład grupy kapitałowej, w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 44 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, w ramach której funkcjonuje dostawca, za dostawcę wysokiego ryzyka, jeżeli dostawca ten stanowi zagrożenie dla podstawowego interesu bezpieczeństwa państwa. Zamawiający jest zobowiązany do zweryfikowania czy w stosunku do Wykonawcy została wydana decyzja w postaci ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej "Monitor Polski" oraz opublikowana na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Cyfryzacji.
Interne Kennung: OKAiZP.261.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury serwerowo-macierzowej apelacji rzeszowskiej, w zakresie i w sposób określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zestawienie parametrów technicznych i funkcjonalnych wraz ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia oraz zestawieniem asortymentowo-ilościowym przedstawia Załącznik Nr 1 do SWZ, będący jednocześnie Formularzem asortymentowo-cenowym.