514596-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU Quadraam - Apple devices
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Quadraam - Apple devices
BeschreibungHet betreft hier een levering van Apple devices (iPad 10th gen & Macbook) ten behoeve van Rivers international school onderdeel van stichting Quadraam. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Apple devices.
Vorherige Bekanntmachung068912-2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000
514596-2025 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU Quadraam - Apple devices
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Quadraam - Apple devices
Eerdere aankondiging: 068912-2023
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000