514622-2026 - Ergebnis
Polen – Klimageräte – Dostawa urządzeń systemu wentylacji i klimatyzacji wraz z instalacją w obiekcie Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie przy ul. Straszewskiego 21-22
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń systemu wentylacji i klimatyzacji wraz z instalacją w obiekcie Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie przy ul. Straszewskiego 21-22
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż urządzeń oraz elementów systemu wentylacji i klimatyzacji, w tym elementów central wentylacyjnych, agregatu/skraplacza, szaf zasilająco-sterujących, okablowania i automatyki, wraz z uruchomieniem instalacji oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. Szczegółowy zakres i ilość zamówienia określa SWZ oraz dokumentacja projektowa.
Vorherige Bekanntmachung248081-2026
Interne KennungZKK.261.2.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa urządzeń systemu wentylacji i klimatyzacji wraz z instalacją w obiekcie AST w Krakowie przy ul. Straszewskiego 21-22