See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: European Connectivity and Colocation
Beschreibung: De opdracht betreft de levering en instandhouding van fysieke datalijnen ten behoeve van de verbinding met de handels- en marktinfrastructuur van NYSE. 3 jarig contract + implementatie met automatische verlenging van het contract met telkens 12 maanden indien niet opgezegd.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1