See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 46/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w ramach Izby Przyjęć dla pacjentów kardiologicznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w ramach Izby Przyjęć dla pacjentów kardiologicznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na II pakiety: Pakiet I – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w ramach Izby Przyjęć dla pacjentów kardiologicznych według potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średniomiesięcznie 20 dni); 2) w uzasadnionych przypadkach dopuszcza się pracę od poniedziałku do piątku w godzinach między 15:00 a 20:00 (średniomiesięcznie do 15 godzin). Lekarz świadczący usługi musi być co najmniej w trakcie specjalizacji z dziedziny kardiologii. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. Pakiet II – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w ramach Izby Przyjęć dla pacjentów kardiologicznych według potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średniomiesięcznie 20 dni); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie). Lekarz świadczący usługi musi być co najmniej w trakcie specjalizacji z dziedziny kardiologii. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwała płatna przerwa w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych w ilości godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu Konkursu Ofert – dotyczy pakietu I - II. 4. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwało zwolnienie w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych na podnoszenie kwalifikacji zawodowych bez prawa do wynagrodzenia w ilości godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu Konkursu Ofert – dotyczy pakietu I - II. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 7. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 8. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 46/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w ramach Izby Przyjęć dla pacjentów kardiologicznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet I – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w ramach Izby Przyjęć dla pacjentów kardiologicznych według potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średniomiesięcznie 20 dni); 2) w uzasadnionych przypadkach dopuszcza się pracę od poniedziałku do piątku w godzinach między 15:00 a 20:00 (średniomiesięcznie do 15 godzin). Lekarz świadczący usługi musi być co najmniej w trakcie specjalizacji z dziedziny kardiologii. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwała płatna przerwa w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych w ilości godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu Konkursu Ofert. 4. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwało zwolnienie w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych na podnoszenie kwalifikacji zawodowych bez prawa do wynagrodzenia w ilości godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu Konkursu Ofert. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 7. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 8. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 46/KŚZ/25/I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w ramach Izby Przyjęć dla pacjentów kardiologicznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet II – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w ramach Izby Przyjęć dla pacjentów kardiologicznych według potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średniomiesięcznie 20 dni); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie). Lekarz świadczący usługi musi być co najmniej w trakcie specjalizacji z dziedziny kardiologii. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwała płatna przerwa w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych w ilości godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu Konkursu Ofert. 4. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwało zwolnienie w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych na podnoszenie kwalifikacji zawodowych bez prawa do wynagrodzenia w ilości godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu Konkursu Ofert. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 7. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 8. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 46/KŚZ/25/II