See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de întreținere și reparație aparatură medicală
Beschreibung: Tipurile de servicii ce vor fi prestate: - Revizie semestrială/anuală, în funcție de recomandările producătorilor, cu emitere de Buletin de verificare; - Service lunar/ trimestrial/ semestrial/anual, în funcție de recomandările producătorului; - Intervenție la orice solicitare a autorității contractante; - La cererea autorității contractante prestatorul va elibera “Aviz de casare” gratuit la echipamentele ce fac obiectul acordului cadru, dacă sunt întrunite condițiile și sunt respectate normele în vigoare.
Interne Kennung: 9524980/2023/AP-1-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BALANTA ANALITICA Kern 770-12
Beschreibung: Frecventa Contractelor subsecvente: anual, semestrial sau trimestrial în funcție de nr. de acțiuni programate pe fiecare lot în parte sau ori de cate ori este necesar. Acord Cadru: cantitatea estimată minimă, cantitatea estimată maximă, valoarea estimată minimă și valoarea estimată maximă sunt în conformitate cu prevederile Caiet de sarcini - Anexa 1 Cant.-Val. + Specif. tehn.; Contract Subsecvent: cantitatea estimată minimă, cantitatea estimată maximă, valoarea estimată minimă și valoarea estimată maximă sunt în conformitate cu prevederile Caiet de sarcini - Anexa 1 Cant.-Val. + Specif. tehn.; Cantitatea celui mai mare contract subsecvent = Cant. max. Ctr. Subs., în conformitate cu prevederile Caiet de sarcini - Anexa 1 Cant.-Val. + Specif. tehn.; Valoarea celui mai mare contract subsecvent = Val. max. Ctr. Subs., în conformitate cu prevederile Caiet de sarcini - Anexa 1 Cant.-Val. + Specif. tehn..
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT BIOCHIMIE-CHIMIE UMEDA DIMENSION EXL 200
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT BIOLOGIE MOLECULARA Orion GenRead
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT DE HEMATOLOGIE NIHON 9100K
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT DE IMUNOLOGIE ECL 8000
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT DE IMUNOLOGIE MINI-VIDAS
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT DR SEDIMENT URINAR SYSMEX UF 1000I + ACCESORII UPS2200VA, IMPRIMANTA
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT ELISA BEP 2000 (4 PLACI ELISA)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT ELISA IMUNOMAT (4 PLACI ELISA )
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT HEMATOLOGIE ADVIA 2120 AUTOS
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: ANALIZATOR DE GAZE IN SINGE ELECTROLITII SI METABOLITII Gempremier 3000 Model 5700
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: ANALIZATOR MULTIPARAMETRIC RAPID PT. INFECTII RESPIRATORII ACUTE AD7-020-0116 Cobas
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: ANALIZOR AUTOBLOT 3000 COMPLETE
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: AP FIX DE RADIOLOGIE (POST DE SCOPIE-GRAFIE) Luminos Fusion
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: APARAT ANALIZA SATURATIEI OXIMETRIEI CEREBRALE MINDRAY RSO2
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: APARAT DE VENTILATIE MECANICA CARESCAPE R860
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: APARAT DETECTARE VENE VENILITE LEDX
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: APARAT EASY READER-ANALIZATOR MARKARI CARDIACI,TUMORALI,HORMONALI
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: APARAT EKG (ELECTROCARDIOGRAF) MAG 600
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: APARAT FIX DE RADIOLOGIE (POST DE SCOPIE-GRAFIE) Luminos Fusion
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: APARAT FIZIOTERAPIE CU DOUA CANALE ELECTROTERAPIE
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: APARAT NANOENTEK FREND System
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: APARAT RADIOLOGIC MOBIL Polimobil Plus
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: APARAT SONICARE IMPLANTURI DE80151739
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: APARAT VENTILATIE NONINVAZIVA CU FLUX INALT Precision Flow
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: APARAT DE DISTILAT APA GFL 2004
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: AUTOCLAV EASTER Medical EA 652
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: AUTOCLAV JIBIMED HINOTEK LS-BL 75 II
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: AUTOCLAV PT. STERILIZARE MATERIALE Stericlav C tip AES-75
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: AUTOCLAV VERTICAL PROGRAMABIL PT INACTIVAREA PRODUSELOR CONTAMINATE
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: CASETA CU FOLIE FOSFORICA PT. SCANER ICR 3600
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: CENTRIFUGA 24 LOCURI Rotofix 32
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: CENTRIFUGA 40 LOCURI Rotofix 32a
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: CENTRIFUGA DE MASA CU CAPAC TRANSPARENT 8 LOCURI iFUGE D06
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: CENTRIFUGA TRANSFUZII MODEL 1020 DE
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: CITITOR AUTOMAT PR2100
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: CITOMETRU IN FLUX CU 3 LASERE Aquios
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: COMPUTER TOMOGRAF 64 SLICE SOMATOM DEFINITION AS
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: CONCENTRATOR DE OXIGEN 5L DUAL FLOW MZJ5DJAY-5
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: CONCETRATOR DE OXIGEN JAY-10
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: CONGELATOR NEXUS 340 V
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: CONGELATOR UF 455G
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: DEFIBRILATOR CU MONITOR Tec 5631
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: DETECTOR DE VENE VIVO 800 P
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: DETECTOR DE VENE (SISTEM MOBIL VIZUALIZARE VENE) ZD-JM-260-04
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: DISPOZITIV PT. DEZGHETARETAREA SI INCALZIREA PLASMEI Plasmatherm
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: DISTILATOR APA MicroMed 6
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: PLATFORMA PCR-CFX 96 TOUCHTM REAL TIME PCR CFX96
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: ECHIPAMENT POCT QUIKREAD GO
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: ECOCARDIOGRAF (SISTEM DE BAZA + ACCESORII) ALOKA PROSOUND SSD 4000
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: ECOGRAF PORTABIL Color U6
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: ELECTROCARDIOGRAF CU PROGRAM DE MASURARE SI INTREPRETARE MAC 800
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: BALANTA PRECIZIE Kern EG 220
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: ELECTROMIOGRAF CU 2 CANALE NEUROSOFT EM6-MEP-MICRO
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: FIBROBRONHOSCOP POSTABIL PT INTUBATII DIFICILE PEDIATRIC OLYMPUS GIFQ165
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: SISTEM MOBIL CU 5 ROTI PT. FLACOANE SAU PUNGI DE PERFUZIE SI CAP DE SUSTINERE DISPOZITIVE B.Braun FM Mobil
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: FRIGIDER DE LABORATOR Dometic HP 305C
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: HISTOPROCESOR 2052/2/2/DI/MDS (Histomaster)
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: HOTA BIOLOGICA CLASA II Telstar Biovanguard 4
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: HOTA DE PROTECTIE BIOLOGICA CLASA III Kojair BioWizard 3
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: IMPRIMANTA DIGITALA DE FILME RADIOLOGICE Laser Carestream Dryview
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: INCUBATOR CU AGITATOR Innova-42
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: INCUBATOR 55 LITRI StabiliTherm EB2
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: INFUZOMAT AUTOMAT SINO MDT SN-1500H
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: INFUZOMAT SK Medical SK-600II
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: INJECTOMAT MC Agilia
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: INSTRUMENT PT. CUANTIFICAREA ACIZILOR NUCLEICI PRIN FLORESCENTA QUBIT 4 NGS
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: LARINGOSCOP VIDEO CU BATERII KINGVISION
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: ANALIZATOR VIROZE MARIPOC
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: MICROSCOP BINOCULAR Optika Microscopes B352PH
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: MICROSCOP OPTIC Euromex Novex
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: MICROSCOP OPTIC INVERSAT CU FLUORESCENTA Leica DFC3000 G
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: MINICUSCA ROCHER + ACCESORII Rocher
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: MODUL DE CALORIMETRIE PT. APARAT DE VENTILATIE GENERAL ELECTRIC
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: MONITOR ATI MULTIFUNCTIONAL Nihon Kohden MU-671RK
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: MONITOR COMPLEX MULTIFUNCTIONAL PENTRU TERAPIE INTESIVA AVANSATA Nihon Kohden PVM-2701
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: MONITOR FUNCTII VITALE MULTIPARAMETRII MINDRAY BeneVision N15
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: MONITOR SEMNE VITALE NIHON KOHDEN Vismo PVM-2701
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: NEBULIZATOR NOCOSPRAY
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: NONCONTACTOMETRU CU PAHIMETRU
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: OSTEODENSIOMETRU Dexa DP X PRO
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: PAT ELECTRIC ATI PE COLOANA INVENT IN41-H10
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: PLATFORMA REAL-TIME PCR VIIA 7
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: POMPA ADMINISTRARE NUTRITIE ENTERALA NUTRICIA
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: POMPA NUTRITIE ENTERALA INFUZOMAT SPACE
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: POMPA NUTRITIE MINDRAY BeneFusion VP5 Ex
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: POMPA VOLUMETRICA PENTRU UZ GENERAL MC AGILIA
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: PULSOXIMETRU UNIVERSAL MASIMO RAD 97
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: RACK CU 3 INJECTOMATE SI 3 INFUZOMATE CU POMPA PERISTATICA Compact Plus
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: RADIOLOGIE INTRAORALA X-MIND UNITY CU SENZOR SOPIX X-MIND UNITY
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: SCANER PROFESIONAL FILME RADIOLOGICE Vidar
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: SCAUN CONSULTATII ORL OTOCONCEPT Futura Evo
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: SERINGI AUTOMATE AGILIA
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: SISTEM SIEMENS POLIMOBIL PLUS
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: SISTEM AUTOMAT DE DIAGNOSTIC (CITITOR DE MICROPLACI) ELISA EVOLIS
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: SISTEM DE PROTECTIE RESPIRATORIE CU SICRONIZARE CleanSpace Halo
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: SISTEM DE STOCARE VIDEOENDOSCOAPE OLYMPUS SE07
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: SISTEM DE VIDEOENDOSCOPIE CU ACCESORII OLYMPUS Evis Exera II CV 165
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: SISTEM DEVELOPARE AUTOMATA A IMAGINII ICR 3600
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: SISTEM ELECTROFOREZA ORIZONTALA Scie Plas HU13
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: SISTEM HIGH FLOW OXYGEN THERAPY AQUAVENT (MIXER DE AER SI OXIGEN AQUAVENT FDI40
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: SONDA DE ECOGRAFIE TRANSESOFAGIANA ALOKA
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: SPECTOMETRU UV-VIS Nano Drop
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: SPIROMETRU PORTABIL Spirolab II
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: STATIE CENTRALA DE MONITORIZARE Nihon Kohden CMS-9601K
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: STATIE DE INCHIDERE LA PARAFINA SI ANEXELE DE INCALZIRE SI RACIRE Sakura TEK-TEC5 TISSUE
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: STATIE MONITORIZARE COMPATIBILA MONITOARE MINDRAY BENEVISION CMS
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: STETOSCOP CU EKG SONOPLUS 3000
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: DISPOZITIV PT. MASURAREA GRADULUI DE CONTAMINARE A SUPRAFETELOR SystemSURE Plus
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: TARGA CU COMANDA HIDRAULICA Promtal Midmark 21245
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: TERMOSTAT (INCUBATOR) PT. INCALZIREA PRODUSELOR BINDER BD53
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: TROLER PT. MEDICAMENTE, TRATAMENT SI INVESTIGATII DE URGENTA
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: TROLER URGENTE OPTIUM MEDIKAL UNICART EMERGENCY
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: UNITATE MOBILA EX RAY RADIOLOGIA MOD-TX16-MLP
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: VEIN ILLUMINATOR Accuvein AV400
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: VENTILATOR COMPATIBIL RMN HAMILTON MR1
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: VENTILATOR MECANIC PT. TERAPIE INTENSIVA Puritan Bennett 980
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: VIDEOBRONHOSCOP AUOCLAVABIL OLYMPUS Evis Exera II Q180
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: VENTILATOR MECANIC MINDRAY SV800
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: SISTEM DE INCALZIRE PACIENT COCON CWS4000
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT PROTEINE PLASMATICE CU ACCESORII Siemens Healthcare BN II
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: PAT TERAPIE INTENSIVA SCALA L4301 PRO
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: INJECTOMAT AUTOMAT SINO MDT SN50C6
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: STAND INFUSTATION UNICARE-4 SINO MDT SN-1A-4A
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: MONITOR FUNCTII VITALE SM PM12 E
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: VENTILATOR MINDRAY SV 300
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: MONITOR FUNCTII VITALE CU ECRAN TACTIL BISTOS BT-770
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: ECOGRAF GE LOGIQ S8
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: SONDA GE LINEARA GE MS6-15-D
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: SONDA GE CONVEXA GE C1-5-D
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: MASINA DE SPALAT PARDOSELI FASA A1 36-B
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: ANALIZOR SYSMEX CS2500 MAIN UNIT
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: VIDEOBRONHOSCOP EVIS EXERA III OLYMPUS BF-P190
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: VIDEOBRONHOSCOP EVIS EXERA III OLYMPUS BF-1TH190
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: INFUZOMAT MEDIMA P100
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: INJECTOMAT MEDIMA S300
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: MONITOR FUNCTII VITALE GE B105
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: TRUSA VIDEOBRONHOSCOPIE OLYMPUS CV-190
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: SISTEM DE VENTILATIE AEONMED VG70
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: INJECTOMAT COMEN M200A
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: MONITOR FUNCTII VITALE COMEN C80
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: PAT ATI CU 4 MOTOARE COMPLET UTILATE
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: MONITOR FUNCTII VITALE COMEN STAR 8000
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: CARUCIOR HOTELIER DUBLU PROCART 430
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: TROLIU URGENTE OPTIUM TOUCHING LIVES
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: SISTEM AUTOMAT ELISA EVOLIS
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: STERYBOX TISSI 50 A
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: STERYBOX TISSI 100 A
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: APARAT DE HEMOFILTRARE AQUARIUS-NIKKISO
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: CONGELATOR DE LABORATOR TSX 3030 FV
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: VENTILATOR MECANIC CU COMPRESOR Evita 4
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: AUTOREFRACTOMETRU RECTO ORTO II
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT COAGULARE ACL TOP
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT DE IMUNOLOGIE ARCHITECT i2000sr
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: CENTRIFUGA DE MASA CU ROTOR UNGHIULAR EBA 20
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: APARAT ELECTROCARDIOGRAF Nihon Kohden CARDIOFAX 9620
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: PATUT PT. NOI NASCUTI CU SALTEA Linet Mimi
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: ECOGRAF DOPPLER PEDIATRIC DE INALTA PERFORMANTA ALOKA IPF - 1701
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: FACS CANTO II 3 LASERE
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: VENTILATOR PACIENTI IVENT201
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: HOLTER TENSIUNE ARTERIALA
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: GENERIC ANALIZATOR Thermofisher Scientific 3500
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: ELECTROCARDIOGRAF Nihon Kohden ECG-1550K
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: ELECTROCARDIOGRAF Nihon Kohden EKG 1150 K
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: COMBINA FRIGORIFICA TIP BANCA DE SANGE Fiocchetti VISION 400
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: ETUVA CU CONVECTIE NATURALA Ecocell 111
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: SONDA LINIARA ALOKA
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: POMPA DE NUTRITIE AMIKA
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: MICROSCOP CU IMUNOFLUORESCENTA SI CAMERA VIDEO OLYMPUS BX53F
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: ANALIZATOR BIOCHIMIESamsung LABGEO PT10
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: ANALIZATOR SAMSUNG LABGEO IVD-C10A/EU
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: CENTRIFUGA DE MASA CU ROTOR UNGHIULAR
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: DEFIBRILATOR BIFAZIC Nihon Kohden TEC 5631k
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: VIDEOBRONHOSCOP BF-Q180
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: BALANTA ANALITICA Kern ABT100-5M
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: AUTOCLAV VERTICAL PROGRAMABIL Raypa AES-150
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: HOTA DE PROTECTIE MICROBIOLOGICA CLASA II MSC-Advantage
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: SET PIPETE AUTOMATE Finnpipette™ F2
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: ANALIZATOR MARKERI CARDIACI IB 10
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: REFRIGERATED-CENTRIFUGE MPW-260R
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: ANALIZATOR 220V COMPLETE CS 2000I
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: ANALIZATOR BN PROSPEC
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: ANALIZATOR ADVIA 2120W
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: SISTEM AB Sciex MICRO LC200 + QTRAP 5500
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: CITOMETRU IN FLUX 6 LASERE FACSAria III
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: ECOGRAF AIXPLORER
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: ECHIPAMENT DE SECVENTIERE MiSeq Illumina
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: PH-METRE HI-98190
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: LINIE AUTOMATA DE BACTERIOLOGIE
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: BAIE DE ULTRASONARE Avantor USC 500THD
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: SISTEM APA DISTILATA + ULTRAPURA Milli-Q
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: UNITATE PREPARARE APA DISTILATA BI-HYDRO STILL 4.1 POBEL
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: BAIE DE APA CU REFIGERARE Thermofisher RT2
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: SISTEM DE RESPIRATIE ARTIFICIALA Meila 0021
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: CONGELATOR VERTICAL PTR STOCARE PLASMA Fiocchetti SUPERARTIC 250
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: APARAT DE VENTILATIE MECANICA Eve Docking
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: CONGELATOR -80 GRADE CELSIUS Haier DW-86L388
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: ANALIZATOR DE IMUNOLOGIE AIA-2000
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: REFRIGERATOR PHARMALOW-M
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT DE DETECTIE BACTERIANA BACT/ALERT 3D 120
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: ANALIZATOR DE GAZE IN SANGE SI ELECTROLITI RAPIDPoint® 500
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: ANALIZATOR DE COAGULOMETRIE X-PRECIA STRIDE
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT VSH-ISED
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: APARAT INCALZIRE PACIENTI MISTRAL AIR
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: SISTEM CAMERA FOTO PT. BIOMICROSCOP Nidek 370
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: ETUVA-PUPINEL 230L Friolabo AP240
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: ULTRACONGELATOR -80 GRADE CELSIUS Lexicon II - UUS-363-A-1-SS
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: INCUBATOR PT. LABORATOR Nahita 636 plus
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: SET COSTUM PROTECTIE EBO-10
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: ANALIZATOR DE GAZE IN SANGE GEM PREMIER
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: COMBINEZON CU PROTECTIE POZITIVA EBO-10M
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: SISTEM DIAGNOSTIC RAPID PATHFAST
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: ANALIZATOR AUTOMAT DE IDENTIFICARE SI ANTIBIOGRAMA MICRO SCAN WA 96 PLUS SIEMENS
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: EXTRACTOR Genefinder EX-MATE 32 Plus
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: MONITOR ATI COMEN C30
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: Aspirator Kataspir
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: PAT TERAPIE INTENSIVA LINET ELEGANZA
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: FIBROENDOSCOP ORL Reichert
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: CENTRIFUGA SEROLOGICA BENCHTOP UNICEN 21
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: VENTILATOR ATI COPII SI ADULTI EVITA XL
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: SISTEM (APARAT) DE PURIFICARE APA DISTILATA MICROMED
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: MICROSCOP CU FLUORESCENTA OLYMPUS BX43
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: TRANSPORTOR IZOLAT PT. TAVI Cambro MDC 1418T16
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: ECHIPAMENT PREVI COLOR GRAM 30
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: ECHIPAMENT VITEK 2 COMPACT 60
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: LINIE ELECTROFOREZA NanoPac
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: ANALIZATOR COBAS E411 RACK
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: MELSEPTOMAT G PERIHERAL AUTOMAT DISPENSER
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: HOTA CHIMICA ASCENT MAX ADC-4C1 ESCO
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: ANALIZATOR I-STAT
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: ANALIZATOR DE HEMATOLOGIE MS4S
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: ANALIZATOR RAPID DE BIOCHIMIE SKYLA HB1
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: BIOMICROSCOP Nidek SL 1800
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: UNITATE STOMATOLOGICA CEFLA ANTHOS A6 PLUS
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: APARAT VENTILATIE MECANICA CU TURBINA SERVO-AIR Getinge
Interne Kennung: 235