5147-2024 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Sprzedaż i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów będących w administracji Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów będących w administracji Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów.
Beschreibung: 4. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: sprzedaż i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m.st. Warszawy administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w następującym układzie: Rejon I – DOM „Służewiec” Rejon II – DOM „Wierzbno” Rejon III – DOM „Wiśniowa” Rejon IV – DOM „Madalińskiego” Rejon V – DOM „Konduktorska” Rejon VI – DOM „Polkowska” - łączna moc zamówiona dla budynków objętych postępowaniem: 6,24756 MW; - planowane zużycie dla budynków objętych postępowaniem: 110.427 GJ 4.1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe dostarczanie ciepła do budynków Zamawiającego, stanowiących własność m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów, wyszczególnionych w załączniku nr 1 do istotnych postanowień, na warunkach określonych w umowie kompleksowej dostarczania ciepła (dalej jako „Umowa”). Pozostałe zawarte w SWZ
Interne Kennung: TZ.PNU.260.5.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sprzedaż i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów będących w administracji Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów
Beschreibung: 4. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: sprzedaż i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m.st. Warszawy administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w następującym układzie: Rejon I – DOM „Służewiec” Rejon II – DOM „Wierzbno” Rejon III – DOM „Wiśniowa” Rejon IV – DOM „Madalińskiego” Rejon V – DOM „Konduktorska” Rejon VI – DOM „Polkowska” - łączna moc zamówiona dla budynków objętych postępowaniem: 6,24756 MW; - planowane zużycie dla budynków objętych postępowaniem: 110.427 GJ 4.1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe dostarczanie ciepła do budynków Zamawiającego, stanowiących własność m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów, wyszczególnionych w załączniku nr 1 do istotnych postanowień, na warunkach określonych w umowie kompleksowej dostarczania ciepła (dalej jako „Umowa”). Pozostałe zawarte w SWZ.