See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van back-upweerstations
Beschreibung: skeyes heeft de intentie om een contract af te sluiten voor de aankoop van back-upweerstations. De opdracht omvat de levering van apparatuur, de installatie van systemen, de levering van een voorraad reserveonderdelen, de opleiding van het personeel van skeyes en de support bij het onderhoud van de systemen. Het doel van het project is het verkrijgen van een onafhankelijke oplossing die de beschikbaarheid van kritieke weersinformatie garandeert in geval van faling van het hoofdsysteem. Om onafhankelijk te zijn, moet de verzending van de gegevens gebeuren via een 4G-verbinding. De opdracht bestaat uit een vast en een voorwaardelijk gedeelte, overeenkomstig de bepalingen van artikel 135 van de wet van 17 juni 2016 betreffende overheidsopdrachten.
Interne Kennung: OA 2807
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38120000 Meteorologische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OA 2807 - 1
Interne Kennung: 1