2. Verfahren
Verfahren
Titel: IDP-software
Beschreibung: De aan te besteden opdracht omvat het leveren van een Scanoplossing en het uitvoeren van technisch beheer voor scanprocessen op de verschillende locaties voor de verschillende bedrijfsprocessen van de SVB. De geraamde waarde van de te plaatsen Opdracht is ca. € 1.500.000,- exclusief btw voor de initiële contractduur van vier jaar. Voor de maximale contractduur inclusief alle opties is dat ca. € 4.150.000,- exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48318000 Scannersoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De SVB behoudt zich het recht voor om de Opdracht gedurende de looptijd van de Overeenkomst te wijzigen en de volgende optionele uitbreidingen in de betreffende Overeenkomst onder te brengen: • Implementatie en exploitatie Fase 3 • Uitfasering F&C • Innovatie