514790-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung – KU.241/pn34_2026/ES – Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKU.241/pn34_2026/ES – Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymiany obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania: 1. Zadanie nr 1 2. Zadanie nr 2 3. Zadanie nr 3 4. Zadanie nr 4 na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interne KennungKU.241/pn34_2026/ES – Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 1: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
BeschreibungSukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Interne KennungKU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 1: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
LosLOT-0002
TitelKU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 2: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Interne KennungKU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 2: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
LosLOT-0003
TitelKU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 3: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Interne KennungKU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 3: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
LosLOT-0004
TitelKU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 4: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania
Interne KennungKU.241/pn34_2026/ES - Zadanie 4: Sukcesywne dostawy części niezbędnych do wymian obręczy w tramwajach Moderus Gamma LF07AC oraz Skoda w podziale na 4 zadania