514796-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych do Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Wołowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych do Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Wołowie.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania do Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Wołowie (dalej: SON) z siedzibą: ul. Inwalidów Wojennych 26, 56-100 Wołów, w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art.138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. Składanie ofert w postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania do Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Wołowie (dalej: SON) z siedzibą: ul. Inwalidów Wojennych 26, 56-100 Wołów, w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.