514798-2026 - Ergebnis
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Údržba zeleně v zahradách MŠ a ZŠ v lokalitě k.ú. Kročehlavy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba zeleně v zahradách MŠ a ZŠ v lokalitě k.ú. Kročehlavy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby zeleně travnatých ploch, údržby keřových výsadeb a živých plotů, údržba květinových výsadeb, údržba dřevin a zajištění čistoty udržovaných ploch v areálech základních a mateřských škol: a) Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633 (4.ZŠ) a odloučené pracoviště Základní škola Kladno, Pařížská 2249 (ZŠ Montessori) b) Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 (7.ZŠ) a odloučená pracoviště Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2472 (21.MŠ) a Mateřská škola Kladno, Jaroslava Foglara 2343 (36.MŠ) a Mateřská škola Kladno, Vrchlického 2338 (14. MŠ) c) Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2116 (8.ZŠ) a odloučené pracoviště Mateřská škola Kladno, Divadelní 1740 (2.MŠ) d) Základní škola Kladno, Školská 322 e) Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447 (14.ZŠ) a odloučená pracoviště Mateřská škola Kladno, Na Růžovém poli 2672 (34.MŠ) a Mateřská škola Kladno, Bulharská 2331 (38.MŠ) f) Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199, příspěvková organizace (Korálek) a odloučené pracoviště Mateřská škola Kladno, Pařížská 2249 (Korálek) g) Základní škola, Kladno, Pařížská 2249 (17.ZŠ) h) Mateřská škola Sluníčko Kladno, Pařížská 2204 (17.MŠ) i) Mateřská škola Čtyřlístek Kladno, Bulharská 2330 (19.MŠ) a odloučené pracoviště Mateřská škola Kladno, Dánská 2373 (Čtyřlístek- 22.MŠ) j) Mateřská škola Kladno, Herbenova 1900 (7.MŠ) a odloučené pracoviště Mateřská škola Kladno, Dr. Foustky 806 (29.MŠ) k) Mateřská škola Kladno, Vrchlického 2337 (12.MŠ) l) Mateřská škola Kladno, Lacinova 2408 (23.MŠ) m) Mateřská škola Píšťalka Kladno, Jerevanská 2671 (33.MŠ) n) Mateřská škola Kladno, Švýcarská 2520 (35.MŠ) o) Církevní mateřská škola Radost, Bulharská 2331 p) Dětský rehabilitační stacionář Zvonek, Dánská 2344 Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody ( dále jen „smlouvy“), na základě které bude vybraný dodavatel zajišťovat pro zadavatele služby dle jednotlivých písemných výzev. Jedná se o souhrnné kvartální oznámení 2. Q. 2026
Interne Kennung19/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby zeleně travnatých ploch, údržby keřových výsadeb a živých plotů, údržba květinových výsadeb, údržba dřevin a zajištění čistoty udržovaných ploch v areálech základních a mateřských škol: a) Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633 (4.ZŠ) a odloučené pracoviště Základní škola Kladno, Pařížská 2249 (ZŠ Montessori) b) Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 (7.ZŠ) a odloučená pracoviště Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2472 (21.MŠ) a Mateřská škola Kladno, Jaroslava Foglara 2343 (36.MŠ) a Mateřská škola Kladno, Vrchlického 2338 (14. MŠ) c) Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2116 (8.ZŠ) a odloučené pracoviště Mateřská škola Kladno, Divadelní 1740 (2.MŠ) d) Základní škola Kladno, Školská 322 e) Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447 (14.ZŠ) a odloučená pracoviště Mateřská škola Kladno, Na Růžovém poli 2672 (34.MŠ) a Mateřská škola Kladno, Bulharská 2331 (38.MŠ) f) Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199, příspěvková organizace (Korálek) a odloučené pracoviště Mateřská škola Kladno, Pařížská 2249 (Korálek) g) Základní škola, Kladno, Pařížská 2249 (17.ZŠ) h) Mateřská škola Sluníčko Kladno, Pařížská 2204 (17.MŠ) i) Mateřská škola Čtyřlístek Kladno, Bulharská 2330 (19.MŠ) a odloučené pracoviště Mateřská škola Kladno, Dánská 2373 (Čtyřlístek- 22.MŠ) j) Mateřská škola Kladno, Herbenova 1900 (7.MŠ) a odloučené pracoviště Mateřská škola Kladno, Dr. Foustky 806 (29.MŠ) k) Mateřská škola Kladno, Vrchlického 2337 (12.MŠ) l) Mateřská škola Kladno, Lacinova 2408 (23.MŠ) m) Mateřská škola Píšťalka Kladno, Jerevanská 2671 (33.MŠ) n) Mateřská škola Kladno, Švýcarská 2520 (35.MŠ) o) Církevní mateřská škola Radost, Bulharská 2331 p) Dětský rehabilitační stacionář Zvonek, Dánská 2344 Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody ( dále jen „smlouvy“), na základě které bude vybraný dodavatel zajišťovat pro zadavatele služby dle jednotlivých písemných výzev. Jedná se o souhrnné kvartální oznámení 2. Q 2026