2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZÁMEK ŽĎÁR Z.S. - KULTURNĚ KREATIVNÍ CENTRUM VYSOČINA – dodávka audiovizuální, divadelní a osvětlovací techniky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka audiovizuální, osvětlovací a divadelní techniky pro Kulturně kreativní centrum Vysočina ve Žďáru nad Sázavou, a to na základě projektové dokumentace objednatele, která tvoří Přílohu 4 zadávací dokumentace a dále na základě soupisu prvků a prací, který tvoří Přílohu 5 zadávací dokumentace. Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001