514809-2026 - Ergebnis
Rumänien – Fleischerzeugnisse – Furnizare preparate din carne la centrele din municipiu si judet aflate in subordinea DGASPC Tulcea
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare preparate din carne la centrele din municipiu si judet aflate in subordinea DGASPC Tulcea
Beschreibung: Obiectul prezentei proceduri de achizitie publica vizeaza furnizarea de preparate din carne -26loturi- pentru prepararea meselor servite in centrele din cadrul DGASPC Tulcea. Se doreste incheierea unui acord cadru cu un singur operator economic pe o perioada de 12 luni, si incheierea mai multor contracte subsecvente in functie de necesitati . Pe toata perioada de derulare a acordului cadru, autoritatea contractanta isi rezerva dreptul sa suplimenteze sau sa diminueze cantitatile prevazute initial, conform prevederilor legale in vigoare, modificarile urmand a fi comunicate si prestatorului, avand in vedere fluctuatia de asistati din cadrul centrelor din subordinea DGASPC Tulcea. Valoare estimata acord cadru minim 14.159,38 lei fara TVA maxim 1.359.767,75 lei fara TVA Valoare estimata cel mai mare contract subsecvent maxim 679.872,46 lei fara TVA. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari sau informatii suplimentare inainte de data limita de depunere a ofertelor este 15 zile, Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11 zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. ACORD CADRU CARNATI TIP TRANDAFIR kg min 12 max 1,829 CARNATI OLTENESTI kg min 12 max 1,379 COSTITA AFUMATA kg min 22 max 3,736 CREMVURSTI PORC kg min 24 max 3,144 CREMVURSTI DE PUI kg min 24 max 960 SALAM DE VARA kg min 48 max 2,424 SALAM DE VARA USCAT kg min 19 max 2,297 SALAM TIP VICTORIA kg min 24 max 2,244 SALAM SASESC kg min 12 max 936 CARNATI PROASPETI kg min 24 max 2,341 MICI FORMATI kg min 22 max 2,799 TOBA kg min 1 max 178 LEBERWURSTI kg min 1 max 182 SUNCA PRESATA kg min 24 max 3,153 SUNCA PIEPT DE PUI kg min 24 max 840 KAISER kg min 24 max 2,862 SUNCA DE PORC AFUMATA kg min 24 max 176 CARNATI TIP CABANOS kg min 12 max 2,424 BURTA VITA PREFIARTA kg min 12 max 2,376 MUSCHI TIGANESC kg min 24 max 2,964 PATE FICAT PORC 200 GR buc min 180 max 17,496 PARIZER PICANT kg min 1 max 60 DROB kg min 1 max 5 SCARITA PORC AFUMATA kg min 22 max 264 CRENVURSTI POLONEZI kg min 9 max 108 CIOLAN AFUMAT DEZOSAT kg min 9 max 108 CONTRACTE SUBSECVENTE CARNATI TIP TRANDAFIR kg min 12 max 914 CARNATI OLTENESTI kg min 12 max 689 COSTITA AFUMATA kg min 22 max 1,868 CREMVURSTI PORC kg min 24 max 1,572 CREMVURSTI DE PUI kg min 24 max 480 SALAM DE VARA kg min 48 max 1,212 SALAM DE VARA USCAT kg min 19 max 1,148 SALAM TIP VICTORIA kg min 24 max 1,122 SALAM SASESC kg min 12 max 468 CARNATI PROASPETI kg min 24 max 1,170 MICI FORMATI kg min 22 max 1,399 TOBA kg min 1 max 89 LEBERWURSTI kg min 1 max 92 SUNCA PRESATA kg min 24 max 1,576 SUNCA PIEPT DE PUI kg min 24 max 420 KAISER kg min 24 max 1,431 SUNCA DE PORC AFUMATA kg min 24 max 88 CARNATI TIP CABANOS kg min 12 max 1,212 BURTA VITA PREFIARTA kg min 12 max 1,188 MUSCHI TIGANESC kg min 24 max 1,482 PATE FICAT PORC 200 GR buc min 180 max 8,748 PARIZER PICANT kg min 1 max 30 DROB kg min 1 max 5 SCARITA PORC AFUMATA kg min 22 max 132 CRENVURSTI POLONEZI kg min 9 max 54 CIOLAN AFUMAT DEZOSAT kg min 9 max 54
Interne Kennung: 9574414_2023_PAAPD1463227
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CARNATI TIP TRANDAFIR
Beschreibung: ACORD CADRU MIN.12 KG MAX.1829 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 12 KG MAX 914 KG
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0002
Titel: CARNATI OLTENESTI
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 12 KG MAX 1379 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 12KG MAX 689 KG
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: COSTITA AFUMATA
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 22 KG MAX 3736 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 22 MAX 1868 KG
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15131200 Getrocknetes, eingesalzenes, geräuchertes oder gewürztes Fleisch
Los: LOT-0004
Titel: CREMVURSTI PORC
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 24 KG MAX 3144 KG CONTRACT SUBSECVENTMIN 24 KG MAX 1572 KG
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: CREMVURSTI DE PUI
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 24 KG MAX 960 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 24 KG MAX 480 KG
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: SALAM DE VARA
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 48 KG MAX 2424 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN48 KG MAX 1212 KG
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 15131120 Wurstwaren
Los: LOT-0007
Titel: SALAM DE VARA USCAT
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 19 KG MAX 2297 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 19 KG MAX 1148 KG
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: SALAM TIP VICTORIA
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 24 KG MAX 2244 KG CONTRACT SUBSECVENT 6 LUNI MIN 24 KG MAX 1122 KG
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: SALAM SASESC
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 12 KG MAX 936 KG CONTRACT SUBSECVENT 6 LUNI MIN 12 KG MAX 468 KG
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: CARNATI PROASPETI
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 24 KG MAX 2341 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 24 KG MAX 1170KG
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: MICI FORMATI
Beschreibung: ACORD ADRU MIN 22 KG MAX 2799 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 22 KG MAX 1399 KG
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 15131700 Fleischzubereitungen
Los: LOT-0012
Titel: TOBA
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 1KG MAX 178 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 1 KG MAX 89 KG
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Los: LOT-0013
Titel: LEBERWURSTI
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 1 KG MAX 182 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 1 KG MAX 92 KG
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: SUNCA PRESATA
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 24 KG MAX 3153 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 24 MAX 1576 KG
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: SUNCA PIEPT DE PUI
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 24 KG MAX 840 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 24 KG MAX 420 KG
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: KAISER
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 24 KG MAX 2862 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 24 KG MAX 1431 KG
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: SUNCA DE PORC AFUMATA
Beschreibung: ACORD CADRU MIN24 KG MAX 176 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 24 KG MAX 88 KG
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: CARNATI TIP CABANOS
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 12 KG MAX 2424 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 12 KG MAX 1212 KG
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: BURTA VITA PREFIARTA
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 12 KG MAX 2376 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 12 KG MAX 1188 KG
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
Los: LOT-0020
Titel: MUSCHI TIGANESC
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 24 KG MAX 2964 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 24 KG MAX 1482 KG
Interne Kennung: 20
Haupteinstufung (cpv): 15131400 Schweinefleischerzeugnisse
Los: LOT-0021
Titel: PATE FICAT PORC 200 GR
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 180 BUC MAX 17496 BUC CONTRACT SUBSECVENT 6MIN 180 BUC MAX 8748 BUC
Interne Kennung: 21
Haupteinstufung (cpv): 15131310 Pastete
Los: LOT-0023
Titel: PARIZER PICANT
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 1 KG MAX 60 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 1 KG MAX 30 KG
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0024
Titel: DROB
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 1 KG MAX 5 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 1 MAX 5 KG
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0025
Titel: SCARITA PORC AFUMATA
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 22 KG MAX 264 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 2 KG MAX 132KG
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0026
Titel: CRENVURSTI POLONEZI
Beschreibung: ACORD CADRU MIN 9 KG MAX 108 KG CONTRACT SUBSECVENT MIN 9 KG MAX 54 KG
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0027
Titel: CIOLAN AFUMAT DEZOSAT
Interne Kennung: 26