See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: B1 taalroute en Z-route jongeren
Beschreibung: De gemeente Meierijstad is voornemens de taaltrajecten van de B1- & Z-route (specifiek voor jongeren) in het kader van de uitvoering van de nieuwe Wet inburgering per 1-1-2027 in te kopen bij Koning Willem I College (KW1C). De huidige overeenkomt met het KW1C voor de taaltrajecten voor de B1- & Z-route( specifiek voor jongeren) loopt tot deze datum. De overeenkomst voor de onderwijsroute voor mbo-niveau loopt langer door en heeft een verlengmogelijkheid uiterlijk tot 1 augustus 2029. Het KW1C is op het gebied van het arbeidsmarkt- & onderwijsbeleid een belangrijke strategische partner van de gemeente Meierijstad. Het college wil graag de opgebouwde samenwerking met het KW1C bij de inkoop van de taaltrajecten verder uitbouwen. 60 trajecten per jaar die starten met een looptijd van 3 jaar per traject
Interne Kennung: 2026-2041
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung