See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szv szivattyú alkatrészek 2 részben _AT3/2026
Beschreibung: Az ajánlatkérő szennyvíz szivattyú alkatrészek beszerzésére (EKR000651712024) azonosítószámú részvételi felhívással részvételi szakaszt indított, amelynek eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi beszerzési igény megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít 2 ajánlati részben. Jelen ajánlattételi szakasz tárgya: 1. rész: FLYGT szennyvíz szivattyú alkatrészek beszerzése 2. rész: HIDROSTAL szennyvíz szivattyú alkatrészek beszerzése Az ajánlatkérő az ajánlattételi szakasz eredményeként részenként adásvételi szerződéseket köt, melyek keretében az "Ártáblázat&Szakmai ajánlat" megnevezésű táblázatban megadott mennyiségű terméket a szerződésben meghatározott teljesítési határidőben kell leszállítani. A részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 258718-2024
Interne Kennung: EKR001122662026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FLYGT szennyvíz szivattyú alkatrészek
Beschreibung: 1. ajánlati rész: FLYGT szennyvíz szivattyú alkatrészek beszerzése Beszerzés tárgya: A közbeszerzési dokumentáció részeként csatolt "Ártáblázat&Szakmai ajánlat" szerint. A további feltételeket a Műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza. Kiegészítés a II.2.7) ponthoz: Nyertes Ajánlattevő a termékeket a szerződés hatálybalépésétől számított 15 munkanapon belül köteles a teljesítési helyre szállítani.
Interne Kennung: EKR001122662026/1
Los: LOT-0002
Titel: HIDROSTAL szivattyú alkatrészek
Beschreibung: 2. ajánlati rész: HIDROSTAL szennyvíz szivattyú alkatrészek beszerzése Beszerzés tárgya: A közbeszerzési dokumentáció részeként csatolt "Ártáblázat&Szakmai ajánlat" szerint. A további feltételeket a Műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza. Kiegészítés a II.2.7) ponthoz: Nyertes Ajánlattevő a termékeket a szerződés hatálybalépésétől számított 15 munkanapon belül köteles a teljesítési helyre szállítani.
Interne Kennung: EKR001122662026/2