See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přeprava dříví (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou služby přepravy surové dřevní hmoty (dále také jen „dříví“) a provádění souvisejících činností včetně nakládky a vykládky ze zadavatelem určených odvozních míst na místa vykládky a dále zajištění vagónování, včetně kurtování dříví na vagóny a další činnosti vztahující se k oblasti přepravy dříví. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 1318-2019
Interne Kennung: 099/2019/004
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 665 - Odvoz dříví v rámci Oblastního ředitelství Vysočina
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 665 - Odvoz dříví v rámci Oblastního ředitelství Vysočina
Interne Kennung: 099/2019/004/294
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 667 - Přeprava dříví na LS Jindřichův Hradec I.Q 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 667 - Přeprava dříví na LS Jindřichův Hradec I.Q 2025
Interne Kennung: 099/2019/004/296
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 669 - Přeprava dříví na OŘ ZČ oblast Plzeň
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 669 - Přeprava dříví na OŘ ZČ oblast Plzeň
Interne Kennung: 099/2019/004/300
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 663 - Přeprava dříví na LS Jablunkov 2024-2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 663 - Přeprava dříví na LS Jablunkov 2024-2025
Interne Kennung: 099/2019/004/292
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 664 - Přeprava palivového dříví z LS Frýdek-Místek povodní poškozeným obcím 2024
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 664 - Přeprava palivového dříví z LS Frýdek-Místek povodní poškozeným obcím 2024
Interne Kennung: 099/2019/004/293
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 662 - Přeprava dříví na OŘ ZČ oblast Karlovy Vary
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 662 - Přeprava dříví na OŘ ZČ oblast Karlovy Vary
Interne Kennung: 099/2019/004/291
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 660 - Přeprava dříví na LS Frýdek-Místek 2024 II.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 660 - Přeprava dříví na LS Frýdek-Místek 2024 II.
Interne Kennung: 099/2019/004/289