See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečenie nákupu energií pre potreby rezortu Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky, a to dodávky a distribúcie elektriny a plynu
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie nákupu, dodávky a distribúcie energie a to elektriny a plynu pre rezort Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky prostredníctvom DNS zriadeným na obdobie 24 mesiacov, alebo do vyčerpania finančného limitu, ktorým je suma uvedená v bode 4.1.3 tohto Oznámenia alebo v bode 4.1 Súťažných podkladov. Zákazka bude zadávaná formou čiastkových zákaziek, pričom konkrétne podmienky dodávky, najmä doba, rozsah, cena za dodávku energii podľa kategórie, budú predmetom súťaže v rámci jednotlivých výziev na predkladanie ponúk v rámci DNS, a to v kvalite zodpovedajúcej špecifikácii uvedenej v Technických podmienkach prevádzkovateľa distribučnej sústavy, vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a jej prepravu distribučnou sústavou. Dodávateľ je povinný pri plnení predmetu zákazky dodržiavať všetky platné a účinné právne predpisy Slovenskej republiky, rozhodnutia a vyhlášky Úradu pre reguláciu sieťových odvetví a technické podmienky príslušných prevádzkovateľov distribučných sústav. DNS je rozdelené do 2. kategórií: KATEGÓRIA Č.1: ZABEZPEČENIE NÁKUPU, DODÁVKY A DISTRIBÚCIE ELEKTRICKEJ ENERGIE KATEGÓRIA Č.2: ZABEZPEČENIE NÁKUPU, DODÁVKY A DISTRIBÚCIE PLYNU
Interne Kennung: S-MSSR-002126/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZABEZPEČENIE NÁKUPU, DODÁVKY A DISTRIBÚCIE ELEKTRICKEJ ENERGIE
Beschreibung: Predmetom konkrétnych čiastkových zákaziek zadávaných v DNS v rámci tejto kategórie je zabezpečenie nákupu, dodávky a distribúcie elektrickej energie (elektriny) do odberných miest podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa a prijímateľov po dobu trvania DNS, v kvalite zodpovedajúcej špecifikácii uvedenej v Technických podmienkach prevádzkovateľa distribučnej sústavy, vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a jej prepravu distribučnou sústavou.
Interne Kennung: S-MSSR-002126/2026-časť 1
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66132000 Warenhandelvermittlung