514870-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Péče o veřejnou zeleň v Neratovicích 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPéče o veřejnou zeleň v Neratovicích 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění komplexní údržby veřejně přístupné zeleně ve správním území města Neratovice, a to vybraných vegetačních bodových a plošných prvků, s výjimkou seče travnatých ploch. Komplexní údržbou veřejné zeleně se rozumí zejména zakládání, pěstování, údržba a odstraňování sadovnických prvků, přirozených i umělých, uspořádaných podle zásad sadovnické estetiky do funkčních kompozic, a dále pravidelné, odborné, řádné i mimořádné provádění celoroční údržby veřejné zeleně.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungKomplexní údržbou veřejné zeleně se rozumí zejména zakládání, pěstování, údržba a odstraňování sadovnických prvků, přirozených i umělých, uspořádaných podle zásad sadovnické estetiky do funkčních kompozic, a dále pravidelné, odborné, řádné i mimořádné provádění celoroční údržby veřejné zeleně.
Interne KennungN006/26/V00023259
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77312000 Unkrautjäten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt