514897-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i dróg wojewódzkich zarządzanych i powierzonych do utrzymania PZD Pszczyna w sezonie 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych i dróg wojewódzkich zarządzanych i powierzonych do utrzymania PZD Pszczyna w sezonie 2026/2027
BeschreibungZimowe utrzymanie dróg powiatowych w Gminie Pszczyna, Miedźna, Goczałkowice Zdrój, Kobiór, Suszec i Pawłowice (wg wykazu Załączniki nr 3C, 3D, 3E) zarządzanych przez PZD Pszczyna i dróg wojewódzkich DW 931, 933, 935, 938, 939 powierzonych do utrzymania PZD Pszczyna w sezonie 2026/2027 (wg wykazu Załącznik nr 3A i 3B) polegającym na zwalczaniu śliskości zimowej i odśnieżaniu dróg w tym chodników tj. odśnieżaniu jezdni oraz usuwaniu śniegu i lodu w miejscach, za które zgodnie z obowiązującymi przepisami odpowiada zarządca drogi.
Interne KennungPZD-ZP.271.5.1.2026.WM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZimowe utrzymanie dróg powiatowych w Gminie Pszczyna, Miedźna, Goczałkowice Zdrój, Kobiór, Suszec i Pawłowice (wg wykazu Załączniki nr 3C, 3D, 3E) zarządzanych przez PZD Pszczyna i dróg wojewódzkich DW 931, 933, 935, 938, 939 powierzonych do utrzymania PZD Pszczyna w sezonie 2026/2027 (wg wykazu Załącznik nr 3A i 3B) polegającym na zwalczaniu śliskości zimowej i odśnieżaniu dróg w tym chodników tj. odśnieżaniu jezdni oraz usuwaniu śniegu i lodu w miejscach, za które zgodnie z obowiązującymi przepisami odpowiada zarządca drogi. W przypadku dróg powiatowych Zamawiający będzie wykonywał przedmiot zamówienia środkami i siłami własnymi. Wykonawca będzie realizował zadania z zakresu zimowego utrzymania na drogach powiatowych na wyraźne polecenie koordynatora ZUD i na drogach przez niego wskazanych. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych o długości: • W Gminie Pszczyna 73,897km • W Gminie Miedźna 33,598 km • W Gminie Suszec 27,952 km • W Gminie Goczałkowice – Zdrój 13,841 km • W Gminie Kobiór 6,228 km • W Gminie Pawłowice 35,773 km zarządzanych przez PZD Pszczyna w sezonie 2026/2027 - Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich o łącznej długości 83,1 km - DW 931, 933, 935, 938, 939 powierzonych do utrzymania PZD Pszczyna w sezonie 2026/2027 - Zimowe utrzymanie chodników w ciągu dróg powiatowych o łącznej długości 106,714 km zarządzanych przez PZD Pszczyna w sezonie 2026/2027. - Zimowe utrzymanie chodników w ciągu dróg wojewódzkich o łącznej długości 56,581 km - DW 931, 933, 935, 938, 939 powierzonych do utrzymania PZD Pszczyna w sezonie 2026/2027 Zakres rzeczowy, lokalizacja, dróg powiatowych w tym chodników i dróg wojewódzkich przedstawia ZAŁĄCZNIK nr 3A, 3B, 3C, 3D, 3E