514899-2025 - Ergebnis
Tschechien – Abschleppwagen – Nákup odtahových vozidel 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup odtahových vozidel 2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup tří (speciálních) odtahových vozidel vyrobených na zakázku, která budou vybavená technologií umožňující jednak nucené odtahy silničních vozidel nebo jejich vraků, tak manipulaci a přepravu mobilních prvků protipovodňové ochrany hlavního města Prahy a další, k tomu určené techniky. Součástí předmětu je také poskytnutí povinného pravidelného záručního servisu vozidel po dobu 60 měsíců.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144220 Abschleppwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungNákup odtahových vozidel 2025