514912-2026 - Ergebnis
Rumänien – Cochlear-Implantate – ACORD-CADRU FURNIZARE SISTEME DE IMPLANT COHLEAR SI PROCESOARE DE SUNET
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD-CADRU FURNIZARE SISTEME DE IMPLANT COHLEAR SI PROCESOARE DE SUNET
Beschreibung: ACHIZITIE IN SISTEM DE URGENTA DE SISTEME DE IMPLANT COHLEAR SI PROCESOARE DE SUNET
Interne Kennung: 1232
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Conform referatului de urgenta, achizitia acestor produse sunt de maxima necesitate si urgenta.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33185200 Cochlear-Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SISTEM IMPLANT COHLEAR CU TELECOMANDA BIDIRECTIONALA
Beschreibung: SISTEM IMPLANT COHLEAR CU TELECOMANDA BIDIRECTIONALA
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: SISTEM DE IMPLANT COHLEAR CU ELECTROD (PORT-ELECTROD) ATRAUMATIC CU INSERTIE PE TOATA LUNGIMEA COHLEII
Beschreibung: SISTEM DE IMPLANT COHLEAR CU ELECTROD (PORT-ELECTROD) ATRAUMATIC CU INSERTIE PE TOATA LUNGIMEA COHLEII
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: SISTEM DE IMPLANT COHLEAR CU ELECTROD PERIMODIOLAR DE LUNGIME SCURTA
Beschreibung: SISTEM DE IMPLANT COHLEAR CU ELECTROD PERIMODIOLAR DE LUNGIME SCURTA
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PROCESOR DE SUNET EXTERN PENTRU IMPLANT COHLEAR RETROAURICULAR
Beschreibung: PROCESOR DE SUNET EXTERN PENTRU IMPLANT COHLEAR RETROAURICULAR
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: PROCESOR DE SUNET RETROAURICULAR PENTRU SISTEM DE IMPLANT COHLEAR CU ELECTROD (PORT-ELECTROD) ATRAUMATIC CU INSERTIE PE TOATA LUNGIMEA COHLEII
Beschreibung: PROCESOR DE SUNET RETROAURICULAR PENTRU SISTEM DE IMPLANT COHLEAR CU ELECTROD (PORT-ELECTROD) ATRAUMATIC CU INSERTIE PE TOATA LUNGIMEA COHLEII
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: PROCESOR DE SUNET EXTERN PENTRU SISTEM DE IMPLANT COHLEAR CU ELECTROD PERIMODIOLAR DE LUNGIME SCURTA
Beschreibung: PROCESOR DE SUNET EXTERN PENTRU SISTEM DE IMPLANT COHLEAR CU ELECTROD PERIMODIOLAR DE LUNGIME SCURTA
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: PROCESOR DE SUNET EXTERN PENTRU SISTEM IMPLANT COHLEAR FARA FREZARE OSOASA
Beschreibung: PROCESOR DE SUNET EXTERN PENTRU SISTEM IMPLANT COHLEAR FARA FREZARE OSOASA
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: SISTEM PROTEZA AUDITIVA CU IMPLANT ACTIV PIEZOELECTRIC
Beschreibung: SISTEM PROTEZA AUDITIVA CU IMPLANT ACTIV PIEZOELECTRIC
Interne Kennung: 8