514921-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsmittel – Dynamický nákupní systém na dodávky drogistického zboží 2024-2031
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky drogistického zboží 2024-2031
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci obou kategorií DNS (viz níže) jsou dodávky čistících a dezinfekčních přípravků, úklidových prostředků a hygienického papírového zboží. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, požadavky na ekologicky šetrná řešení z hlediska použitých materiálů či složek přípravků, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídky podle ust. § 141 ZZVZ. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla a/nebo provozovny dotčených pověřujících zadavatelů (JMK, právnické osoby zřízené nebo ovládané JMK) nebude-li v konkrétních veřejných zakázkách v DNS určeno jinak. Pokud to bude vzhledem k povaze a smyslu zakázky možné, budou veřejné zakázky v DNS zadávány v souladu se zásadami sociálně odpovědného zadávání, environmentálně odpovědného zadávání a inovací. Konkrétní opatření odpovědného zadávání budou zohledněna ve výzvách k podání nabídky s ohledem na povahu a smysl jednotlivých veřejných zakázek.
Interne KennungVZ/2024/006
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33741100 Handreiniger, 24455000 Desinfektionsmittel, 39831300 Fussbodenreiniger, 39831600 Toilettenreiniger, 30237250 Computerreinigungszubehör, 39813000 Scheuerpasten und -pulver, 39831400 Bildschirmreiniger, 39831210 Geschirrspülmittel für Spülmaschinen, 39832000 Geschirrspülmittel, 39832100 Geschirrspülpulver, 39810000 Duftstoffe und Wachse, 39833000 Produkte für die Staubreinigung, 33711900 Seife, 24311500 Hydroxide als anorganische Grundchemikalien, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 33764000 Papierservietten, 33770000 Hygienepapier, 33771000 Papiersanitärartikel, 39137000 Wasserenthärtungsmittel, 39812000 Poliermittel und Pflegecremes, 39812100 Bohnerwachs, 39812300 Polierwachse, 39811100 Lufterfrischer, 24452000 Insektizide, 39831000 Waschmittel, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39224100 Besen, 39224200 Bürsten, 39224210 Malerpinsel, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 39224310 Klosettbürsten, 39224330 Eimer, 39224320 Schwämme, 39224340 Mülleimer, 39514200 Trockentücher, 39525100 Staubtücher, 39525800 Putztücher, 39525600 Spül- und Geschirrtücher, 39525810 Poliertücher, 39812400 Ölbindemittel, 39224350 Kehrbleche
5. Los
LosLOT-0002
TitelI. Dodávka drogistického zboží bez požadavku na poskytování náhradního plnění
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci obou kategorií DNS (viz níže) jsou dodávky čistících a dezinfekčních přípravků, úklidových prostředků a hygienického papírového zboží. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, požadavky na ekologicky šetrná řešení z hlediska použitých materiálů či složek přípravků, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídky podle ust. § 141 ZZVZ.
Interne KennungVZ/2024/006a
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33764000 Papierservietten, 39812300 Polierwachse, 39831300 Fussbodenreiniger, 39831600 Toilettenreiniger, 30237250 Computerreinigungszubehör, 39813000 Scheuerpasten und -pulver, 39831400 Bildschirmreiniger, 39831210 Geschirrspülmittel für Spülmaschinen, 39832000 Geschirrspülmittel, 39832100 Geschirrspülpulver, 39810000 Duftstoffe und Wachse, 39833000 Produkte für die Staubreinigung, 33711900 Seife, 24311500 Hydroxide als anorganische Grundchemikalien, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 33741100 Handreiniger, 33770000 Hygienepapier, 33771000 Papiersanitärartikel, 39137000 Wasserenthärtungsmittel, 39812000 Poliermittel und Pflegecremes, 39812100 Bohnerwachs, 24455000 Desinfektionsmittel, 39811100 Lufterfrischer, 24452000 Insektizide, 39831000 Waschmittel, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39224100 Besen, 39224200 Bürsten, 39224210 Malerpinsel, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 39224310 Klosettbürsten, 39224330 Eimer, 39224320 Schwämme, 39224340 Mülleimer, 39514200 Trockentücher, 39525100 Staubtücher, 39525800 Putztücher, 39525600 Spül- und Geschirrtücher, 39525810 Poliertücher, 39812400 Ölbindemittel, 39224350 Kehrbleche