See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów leczniczych z wyłączeniem produktów stomatologicznych; czynników diagnostycznych, produktów do żywienia pozajelitowego, roztworów leczniczych, odczynników i środków kontrastowych, insulin, albumin, immunoglobulin, smoczków, osłonek na brodawki sutkowe i podobnych artykułów dla niemowląt oraz środków znieczulających.
Beschreibung: Dostawa preparatów leczniczych z wyłączeniem produktów stomatologicznych; czynników diagnostycznych, produktów do żywienia pozajelitowego, roztworów leczniczych, odczynników i środków kontrastowych, insulin, albumin, immunoglobulin, smoczków, osłonek na brodawki sutkowe i podobnych artykułów dla niemowląt oraz środków znieczulających.
Vorherige Bekanntmachung: 209677-2025
Interne Kennung: ZZP/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Beschreibung: preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33697000 Medizinische Präparate, ohne zahnärztliches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: 2.Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0004
Titel: 4. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0021
Titel: 21. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Roztwory lecznicze
Beschreibung: roztwory lecznicze
Interne Kennung: Część 22
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0023
Titel: 23. Roztwory lecznicze
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Roztwory lecznicze
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Roztwory lecznicze
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Roztwory lecznicze
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Czynniki diagnostyczne
Beschreibung: czynniki diagnostyczne
Interne Kennung: Część 33
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Los: LOT-0034
Titel: 34. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Produkty do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: produkty do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Część 36
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0037
Titel: 37. Produkty do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Odczynniki i środki kontrastowe
Beschreibung: odczynniki i środki kontrastowe
Interne Kennung: Część 38
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0039
Titel: 39. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Odczynniki i środki kontrastowe
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. Roztwory lecznicze
Interne Kennung: Część 41