2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zkapacitnění ZŠ Švehlova – správce stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb správce stavby podle zásad a standardů Bílé knihy FIDIC (tzv. FIDIC WHITE BOOK) v souladu se smluvními podmínkami, které jsou přílohou této zadávací dokumentace, v rámci realizace stavby s názvem „Zkapacitnění ZŠ Švehlova“,1 která bude realizována podle smluvních standardů FIDIC s názvem Smluvní podmínky pro dodávku technologických zařízení a projektování – výstavbu elektro- a strojně-technologického díla a pozemních a inženýrských staveb projektovaných zhotovitelem (FIDIC YELLOW BOOK). Předmětem plnění je zejména zajištění řízení a koordinace projektu, kontrola kvality, monitoring a reporting, řešení technických a smluvních problémů (včetně řízení nároků), kontrola při přejímce a ukončení díla, zajištění koordinátora BIM, CDE a dále technického dozoru stavby a koordinátora BOZP, a to v rámci pozic členů realizačního týmu: - Vedoucí týmu správce stavby; - Specialista pro kontrolu nákladů / administraci variací; - Specialista pro claim management a časové řízení; - Technický dozor stavebníka – pozemní stavby; - Technický dozor stavebníka – elektro; - Technický dozor stavebníka – vytápění, vzt; - Technický dozor stavebníka – statik; - Technický dozor stavebníka – požárně bezpečnostní řešení stavby; - Koordinátor BOZP; - Koordinátor BIM; - Koordinátor CDE. Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 0960/022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71315400 Gebäudeinspektion, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71315100 Beratung im Bereich Bausubstanz, 71315200 Bautechnische Beratung, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71520000 Bauaufsicht, 71521000 Baustellenüberwachung, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71315100 Beratung im Bereich Bausubstanz, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71315200 Bautechnische Beratung, 71315400 Gebäudeinspektion, 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71520000 Bauaufsicht, 71521000 Baustellenüberwachung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo dle § 100 ZZVZ změnit nabídkovou cenu v souladu s Pod-článkem 1.2 Úprava sazby Přílohy č. 3 – Odměna a platba Smlouvy o poskytnutí služeb. Opční právo Vedle plnění definovaného touto zadávací dokumentací a jejími přílohami si zadavatel v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje právo blíže upravené v čl. 11 Zvláštních podmínek požadovat poskytnutí nových služeb spočívajících v provedení obdobných služeb, jako jsou v zadávané veřejné zakázce, a které vyvstaly v souvislosti s realizací díla dle smlouvy o dílo. Důvodem pro uplatnění opčního práva je vznik nových či nezamýšlených požadavků vyžadujících doplňkové činnosti dodavatele – konzultanta, které jsou významné pro realizaci díla dle smlouvy o dílo. Zadavatel uplatní opční právo pouze v rozsahu nezbytném pro naplnění cílů dle předchozí věty, přičemž odměna dodavatele v rámci uplatněného opčního práva nepřekročí 15 % celkové nabídkové ceny.