514958-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Soubor přístrojů – zobrazovací spektrální vysokorychlostní sorter buněk a zobrazovací spektrální cytometrický analyzátor
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoubor přístrojů – zobrazovací spektrální vysokorychlostní sorter buněk a zobrazovací spektrální cytometrický analyzátor
BeschreibungCílem zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy s jedním dodavatelem, která upraví podmínky plnění veřejné zakázky, jejímž předmětem bude dodávka 1 kusu spektrálního vysokorychlostního sorteru buněk a 1 kusu spektrálního cytometrického analyzátoru, blíže specifikovaných v závazném vzoru kupní smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 ZD a v příloze č. 5 ZD, která vyplněná budou tvořit přílohu č. 1 kupní smlouvy. Jedná se o dodávku spektrálního zobrazovacího buněčného sorteru – buněčného droplet-based sorteru, který umožňuje třídit buňky na základě spektrálního měření fluorescence o obrazové analýzy. Dále se jedná o dodávku spektrálního zobrazovacího průtokového cytometru - analyzátoru vhodného pro spektrální měření fluorescenčních signálů s možností zobrazení měřených buněk a automatickým podavačem vzorků. Přístroje musí být dodány s veškerým nezbytným a nutným příslušenstvím. Součástí plnění je dodávka obou zařízení do místa plnění, jejich instalace v místě plnění a zaškolení pověřených zaměstnanců Zadavatele v českém nebo anglickém jazyce, a to na náklady vybraného dodavatele. Zadavatel požaduje, aby se jednalo o nové, nerepasované, doposud nepoužívané přístroje a jejich příslušenství.
Interne KennungVZ 26/117 ÚMG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku podle § 100 ZZVZ, změny závazku ze smlouvy podle § 222 ZZVZ i ukončení závazku podle § 223 ZZVZ jsou v rámci ZD podrobně upraveny v závazném vzoru kupní smlouvy. Zadavatel definuje následující podmínky, při jejichž splnění je možné překročit výši nabídkové ceny: pokud v průběhu plnění dojde ke změně sazeb DPH. Rozhodným dnem pro případnou změnu nabídkové ceny z důvodu změny DPH je den uskutečnění zdanitelného plnění.