514979-2026 - Wettbewerb
Belgien – Reinigungs- und Poliermittel – Raamovereenkomst: Leveren van milieuvriendelijke schoonmaakproducten en onderhoudsmaterialen voor lokaal bestuur Meise
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst: Leveren van milieuvriendelijke schoonmaakproducten en onderhoudsmaterialen voor lokaal bestuur Meise
BeschreibungRaamovereenkomst: Leveren van milieuvriendelijke schoonmaakproducten en onderhoudsmaterialen voor lokaal bestuur Meise
Interne KennungPPP06B-3459/6171/2026532
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelEcologische onderhoudsproducten en onderhoudsmaterialen
BeschreibungEcologische onderhoudsproducten en onderhoudsmaterialen
Interne Kennung2026532_P1_1
LosLOT-0002
TitelProducten voor automatisch doseersysteem
BeschreibungProducten voor automatisch doseersysteem
Interne Kennung2026532_P2_2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP06B-3459/6171/2026532
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39800000 Cleaning and polishing products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026532_P1_1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2026532_P2_2