514990-2026 - Ergebnis
Tschechien – Versicherungen – Pojištění odpovědnosti a kybernetických rizik v UNBR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění odpovědnosti a kybernetických rizik v UNBR
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je pojištění odpovědnosti a pojištění kybernetických rizik. Podrobná specifikace obou pojištění je uvedena v příloze č. 1 Pojistně technický program této zadávací dokumentace.
Interne KennungÚN 9/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1. Pojištění odpovědnosti
Interne KennungÚN 9/2026 Část 1.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku, pořízení dalších vozidel, rozšíření pojistného krytí stávajících pojistných smluv v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění se týká 1. a 2. části této VZ a činí 50 % (každé části) a zahrnuje především níže uvedené změny: - Změny spoluúčastí, - dokoupení nebo navýšení limitu odpovědnostního pojištění, - dokoupení nebo navýšení limitu pro kybernetické pojištění, - rozšíření pojistného krytí u pojištění odpovědnosti, - rozšíření pojistného krytí pro pojištění kybernetických rizik, - změna územního rozsahu. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: a) původní dodavatel vypoví smlouvu na realizaci veřejné zakázky, případně zadavatel tomuto dodavateli vypoví smlouvu z důvodů, stanovených zákonem, nebo některým z ustanovení Smlouvy na dodávku stravy. b) Zadavatel vyzve účastníka zadávacího řízení, který se v rámci hodnocení nabídek umístil jako druhý v pořadí za vybraným dodavatelem, a který současně splnil všechny podmínky zadávací dokumentace a zákona. Zadavatel s tímto účastníkem uzavře smlouvu na plnění veřejné zakázky jen za podmínek uvedených v nabídce, kterou podal v daném zadávacím řízení. c) V případě, že druhý účastník odmítne uzavřít smluvní vztah se zadavatelem, zadavatel osloví výše popsaným způsobem dalšího účastníka v daném zadávacím řízení.
LosLOT-0002
TitelČást 2. Pojištění kybernetických rizik
Interne KennungÚN 9/2026 Část 2.