See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ładunków klejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładunków klejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-7. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SWZ. Składana oferta powinna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi 10.
Vorherige Bekanntmachung: 93577-2026
Interne Kennung: 702600014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24910000 Klebstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ładunków klejowych - zad. 6,7
Beschreibung: Dostawa ładunków klejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-7 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 6,7
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ładunków klejowych - zad. 2
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ładunków klejowych - zad. 3,5,8,9,10
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 3,5,8,9,10
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa ładunków klejowych - zad. 1,4
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 1,4