515000-2026 - Ergebnis
Tschechien – Software-Unterstützung – Obnova, provozní podpora a rozvoj EZD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova, provozní podpora a rozvoj EZD
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je modernizace vybavení a technologií a poskytování servisních služeb k souboru informačních systémů, aplikačního software a souvisejících technologií využívaných ze strany Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy (ZZS HMP) pro provoz komplexního systému pro zpracování elektronické zdravotnické dokumentace ZZS HMP (IS EZD), tj. pro poskytování přednemocniční neodkladné péče v terénu a vykazování poskytnuté péče zdravotním pojišťovnám. Poskytování služeb bude na dobu 4 roky pro dále uvedené infomační systémy, aplikační software, související technologie, vybavení posádek a vozidel a úpravy/rozvoj uvedených částí na základě dále uvedených služeb. S vybraným dodavatelem bude uzavřena „Smlouva pro zabezpečení modernizace a zajištění servisních služeb komplexního systému zpracování elektronické zdravotnické dokumentace ZZS HMP“ (Příloha č. 3 ZD).
Interne Kennung52/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., veškeré informace o postupu zadavatel uvádí v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je modernizace vybavení a technologií a poskytování servisních služeb k souboru informačních systémů, aplikačního software a souvisejících technologií využívaných ze strany Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy (ZZS HMP) pro provoz komplexního systému pro zpracování elektronické zdravotnické dokumentace ZZS HMP (IS EZD), tj. pro poskytování přednemocniční neodkladné péče v terénu a vykazování poskytnuté péče zdravotním pojišťovnám. Poskytování služeb bude na dobu 4 roky pro dále uvedené infomační systémy, aplikační software, související technologie, vybavení posádek a vozidel a úpravy/rozvoj uvedených částí na základě dále uvedených služeb. S vybraným dodavatelem bude uzavřena „Smlouva pro zabezpečení modernizace a zajištění servisních služeb komplexního systému zpracování elektronické zdravotnické dokumentace ZZS HMP“ (Příloha č. 3 ZD)
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s § 222 odst. 4 zákona především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10% původní hodnoty závazku.