515014-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Baustellenüberwachung – Usluga nadzora nad projektom "Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Karlovac - Duga Resa"
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga nadzora nad projektom "Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Karlovac - Duga Resa"
Beschreibung: Predmet nabave su usluge nadzora nad projektom „POBOLJŠANJE VODNOKOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE KARLOVAC-DUGA RESA“. Detaljan opis usluga je dan u Projektnom zadatku (knjiga 2 DON). Usluge u okviru ovog Ugovora obuhvaćaju usluge stručnog nadzora (građevinski, strojarski, elektrotehnički, geodetski) u smislu Zakona o gradnji (NN 153/13, 20/17, 39/19, 125/19) te Pravilnika o načinu provedbe stručnog nadzora građenja, obrascu, uvjetima i načinu vođenja građevinskog dnevnika te o sadržaju završnog izvješća nadzornog inženjera (NN 111/14, 107/15, 20/17, 98/19, 121/19) i usluge Inženjera u smislu Uvjeta Ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača, prvo izdanje 1999. (tzv. FIDIC Žuta knjiga) i Uvjeta Ugovora o građenju za građevinske i inženjerske radova po projektima Naručitelja, prvo izdanje 1999. (tzv. FIDIC Crvena knjiga). Usluge također obuhvaćaju i pružanje usluga koordinatora zaštite na radu prema Zakonu o zaštiti na radu (71/14, 118/14, 154/14 , 94/18, 96/18) i Pravilniku o zaštiti na radu na privremenim gradilištima (NN 48/18). Predmet nabave također podrazumijeva i pružanje usluga arheološkog nadzora u svemu prema važećem Zakonu o zaštiti i očuvanju kulturnih dobara (NN 69/99, 151/03, 157/03, 100/04, 87/09, 88/10, 61/11, 25/12, 136/12, 157/13, 152/14 , 98/15, 44/17, 90/18) te odredbama Pravilnika o arheološkim istraživanjima (NN 102/10, 2/20). Predmet nabave se sastoji od nadzora nad projektiranjem i građenjem komunalnih vodnih građevina za vodoopskrbu i odvodnju otpadnih voda, nadzora nad projektiranjem i građenjem uređaja za solarno sušenje mulja iz procesa pročišćavanja otpadnih voda te nadzora nad projektiranjem i građenjem javnih prometnica i javne rasvjete, infrastrukture distribucije električne energije, distribucijske mreže toplinske energije i elektroničke komunikacijske infrastrukture.
Interne Kennung: EVV-1/2020
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71520000 Bauaufsicht, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation