See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební údržba a drobné opravy mostů a propustků
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude stavební údržba a drobné úpravy mostů a propustků, a to konkrétně následující okruhy prací: 1. údržba ložisek vyčištění úložných prahů od mechanických nečistot a prachu očištění zkorodovaných ocelových částí ložisek dle dosahu v dané poloze ložiska protikorozní nátěr očištěných částí ložiska očištění a konzervace kluzných ploch očištění a konzervace elastomerových ložisek doplnění podlití ložisek vyspravení podložiskových bloků a nálitků NK 2. sanace pod mostem a opravy odvodnění NK pod mostem sanace betonových povrchů spodní stavby sanace horní plochy základů na úrovni terénu sanace podhledu i bočních stran nosné konstrukce sanace svislých částí říms opravy dilatačních spár opravy vyústění odvodnění drenáží přes betonový povrch spodní stavby mostu zapravení otvorů po diagnostice odstranění graffiti nátěrů opravy ocelového odvodňovacího žlabu nosné konstrukce protikorozní ochrana ocelových částí na povrchu betonu sp. stavby a podhledu NK – konzoly žlabu NK, konzoly chrániček sítí, destičky PKO, kolejnice v podhledu NK, aj. opravy podélných a svislých odvodňovacích potrubí včetně kompenzátorů opravy nebo zřízení odvodňovacích trubiček z dutin nosných konstrukcí opravy výtoku odvodňovacích trubiček a odvodňovačů v podhledu NK opravy kabelových chrániček 3. opravy v prostoru říms sanace horního povrchu betonových říms vyčištění odvodňovacích žlabů a sanaci vnitřního povrchu betonových odvodňovacích žlabů NK opravy prvků zádržného systému mostu PKO sloupů veřejného osvětlení na mostě opravy protihlukových stěn na mostě opravy odvodňovačů a odvodňovacích trubiček hydroizolace mostovky opravy odvodňovacího proužku podél říms 4. opravy dilatačních závěrů a vozovky opravy a údržba mostních závěrů opravy a údržba vozovky (opravy trhlin, lokální opravy hydroizolace, lokální opravy obrusné vrstvy) obnova vodorovného dopravního značení 5. opravy různé úpravy zeleně (odstranění křovin, kácení stromů, lokální doplnění zásypů a násypů, doplnění ohumusování a osetí) úpravy a opravy koryt vodotečí (vyčištění, oprava nebo zřízení zpevnění, oprava nebo zřízení prahů) úpravy a opravy dlažeb a zpevnění (vyčištění, oprava nebo zřízení zpevnění, zřízení obrub a patek) – opevnění okolo podpěr, opevnění svahů, opevnění podél křídel a zádlažeb za římsami na koncích křídel, dlažby za římsou přesypaného objektu, límce okolo čel přesypaných objektů. úpravy a opravy revizních schodišť, jímek a vývařišť (vyčištění, sanace povrchu schodišť, jímek, vývařišť, výměna schodišťových stupňů, zřízení nového schodiště, oprava nebo zřízení jímek a vývařišť) úpravy a opravy odvodňovacích skluzů a příkopů (vyčištění, oprava nebo zřízení skluzu a zpevnění dna příkopů, oprava nebo zřízení vyústních objektů rubové drenáže ve svahu, vyčištění drenáže) úpravy a opravy silničních – dopravně bezpečnostních zábradlí (obnova PKO, oprava nebo zřízení zábradlí) Pro provádění výše uvedených činností bude nutné zajištění příslušných dopravně inženýrských opatření (např. snížení počtu jízdních pruhů, zúžení jízdních pruhů, omezení 1 pruhu na směrově nedělené pozemní komunikaci).
Interne Kennung: 01CS-000405
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221100 Bauarbeiten für Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZBV 1.4 Během provádění stavebních prací byl zvětšen rozsah provedení vozovkových vrstev. PDPS předpokládala kvůli opravě MZ zásah do vozovky v šířce 0,50 m na každou stranu za MZ. Skutečný stav na stavbě byl takový, že byl před MZ zesilující pruh z LA šířky 1,0 m s výztužnými žebry. Aby nevznikly před a za MZ dvě příčné spáry s různou skladbou vozovky, byly bourání vozovkových vrstev, izolace a nové vozovkové vrstvy provedeny v rozsahu až do původní příčné spáry 1,0 m od MZ, čímž došlo k nárustu výměr dotčených položek. Žebra byla v plném rozsahu vyjmuta. Změna má vliv na množství položek dle SoD: 6, 7, 10 Změna vyvolá nové položky s JC dle OTSKP 2025: 1001, 1002, 1003, 1004 Nově zavedené položky jsou shodné se mluvními, ale cena množství nad rámec SOD je nově oceněna dle OTSKP 2025 (původní jednotková smluvní cena stejné položky reflektovala velmi malé množství).