See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” z podziałem na części.
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” z podziałem na części. Część I Warszawa (01-248), ulica Jana Kazimierza 62 Część II Warszawa (01-909), ulica Sokratesa 15 Część III Warszawa (02-530), ulica Kielecka 45 Część IV Warszawa (00-017), Pasaż Stefana Wiecheckiego ”Wiecha” 4 Część V Warszawa (03-128), ulica Myśliborska 53 Część VI Warszawa (02-366), ulica Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 11 Część VII Warszawa (00-704), działka 15/3, obręb 10717 (okolice ul. Gwintowej) Część VIII Warszawa (00-703), wyznaczona część działek: 16/2, 17/1, 19/3 i 80/2, obręb 10717 (okolice ulicy Antoniewskiej i Alei Józefa Becka) Część IX Warszawa (00-382), ulica Solec 93 Część X Warszawa (03-980), ulica Wał Miedzeszyński 375 część działki nr. 16/3 obręb 30121 Część XI Warszawa (00-020), ulica Szpitalna 1
Vorherige Bekanntmachung: 275915-2026
Interne Kennung: DPP.28.5.2026(TUU.PN)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Warszawa (01-248), ulica Jana Kazimierza 62
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część I Warszawa (01-248), ulica Jana Kazimierza 62
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
Los: LOT-0003
Titel: Część II Warszawa (01-909), ulica Sokratesa 15
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część II Warszawa (01-909), ulica Sokratesa 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Warszawa (00-017), Pasaż Stefana Wiecheckiego ”Wiecha” 4
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część IV Warszawa (00-017), Pasaż Stefana Wiecheckiego ”Wiecha” 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Los: LOT-0005
Titel: Część V Warszawa (03-128), ulica Myśliborska 53
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część V Warszawa (03-128), ulica Myśliborska 53
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77312000 Unkrautjäten
Los: LOT-0006
Titel: Część VI Warszawa (02-366), ulica Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 11
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część VI Warszawa (02-366), ulica Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Los: LOT-0007
Titel: Część VII Warszawa (00-704), działka 15/3, obręb 10717 (okolice ul. Gwintowej)
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część VII Warszawa (00-704), działka 15/3, obręb 10717 (okolice ul. Gwintowej)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77312100 Unkrautvernichtung
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII Warszawa (00-703), wyznaczona część działek: 16/2, 17/1, 19/3 i 80/2, obręb 10717 (okolice ulicy Antoniewskiej i Alei Józefa Becka)
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część VIII Warszawa (00-703), wyznaczona część działek: 16/2, 17/1, 19/3 i 80/2, obręb 10717 (okolice ulicy Antoniewskiej i Alei Józefa Becka
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77312100 Unkrautvernichtung, 90630000 Glatteisbeseitigung
Los: LOT-0009
Titel: Część IX Warszawa (00-382), ulica Solec 93
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część IX Warszawa (00-382), ulica Solec 93
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77312100 Unkrautvernichtung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten
Los: LOT-0010
Titel: Część X Warszawa (03-980), ulica Wał Miedzeszyński 375 część działki nr. 16/3 obręb 30121
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część X Warszawa (03-980), ulica Wał Miedzeszyński 375 część działki nr. 16/3 obręb 30121
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77312100 Unkrautvernichtung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77312000 Unkrautjäten
Los: LOT-0011
Titel: Część XI Warszawa (00-020), ulica Szpitalna 1
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część XI Warszawa (00-020), ulica Szpitalna 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77312100 Unkrautvernichtung
Los: LOT-0012
Titel: Część III Warszawa (02-530), ulica Kielecka 45
Beschreibung: Usługi utrzymania porządku i czystości w 2026/2027 roku dla nieruchomości administrowanych przez Zarząd Mienia m. st. Warszawy” - Część III Warszawa (02-530), ulica Kielecka 45
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt