515069-2026 - Ergebnis
Ungarn – Computeranlagen und Zubehör – „Általános” kliens oldali IT eszközök (SZGRÁ)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Általános” kliens oldali IT eszközök (SZGRÁ)
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötésére irányuló közbeszerzési eljárás a Nemzeti Hírközlési és Informatikai Tanácsról, valamint a Digitális Kormányzati Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság és a kormányzati informatikai beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 301/2018 (XII.27.) Korm. rendelet (a továbbiakban: DKÜ rendelet) hatálya szerinti szervezetek részére „Általános” kliens oldali IT eszközök beszerzése (SZGRÁ22) tárgyban
Vorherige Bekanntmachung: 589687-2021
Interne Kennung: EKR001088092021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tájékoztató a DKM01SZGRÁ22 KM szerződéseiről
Beschreibung: A DKM01SZGRÁ22 keretmegállapodáson belül a KM 2. szakaszában a versenyújranyitások és megrendelések során az alábbi Ajánlatkérőkkel kötött szerződést a Nyertes Ajánlattevő: Magyar Posta Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Interne Kennung: EKR001088092021/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste