2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa P4 EZT serii EN57-1920
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy w poziomie utrzymania P4 elektrycznego zespołu trakcyjnego (EZT) serii EN57-1920. 2. W ramach przedmiotu umowy Wykonawca wykona modernizację toalety i systemu monitoringu oraz prace dodatkowe. 3. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych Wykonawca zobowiązany jest do wykazania pisemnie równoważności zaoferowanych parametrów technicznych w odniesieniu do przedmiotu zamówienia. Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 3 (jeżeli dotyczy). Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 3 (jeżeli dotyczy). 5. Jeżeli Wykonawca zamierza powołać się na urzędowy certyfikat, o którym mowa w ustawie z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, zobowiązany jest wskazać to w części II sekcji A JEDZ, podając: numer i oznaczenie certyfikatu, pełną nazwę podmiotu certyfikującego, który wydał dokument, okres ważności certyfikatu oraz dokładny zakres podstaw wykluczenia lub warunków udziału w odniesieniu, do których Wykonawca powołuje się na ten certyfikat. 6. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji zamówienia został określony w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MWZ2.27.47.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowy opis, zakres, wymagania, dokumenty, które Wykonawca zobowiązany jest złożyć z ofertą, sposób przygotowania ofert oraz zasady ich oceny zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Specyfikacja Warunków Zamówienia zostanie zamieszczona na Platformie Zakupowej „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. pod adresem: https://km.eb2b.com.pl i pod nazwą postępowania „Naprawa P4 EZT serii EN57-1920” znak: MWZ2.27.47.2026.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy w poziomie utrzymania P4 elektrycznego zespołu trakcyjnego (EZT) serii EN57-1920. 2. W ramach przedmiotu umowy Wykonawca wykona modernizację toalety i systemu monitoringu oraz prace dodatkowe. 3. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych Wykonawca zobowiązany jest do wykazania pisemnie równoważności zaoferowanych parametrów technicznych w odniesieniu do przedmiotu zamówienia. Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 3 (jeżeli dotyczy). Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 3 (jeżeli dotyczy). 5. Szczegółowy opis, zakres, wymagania oraz sposób realizacji zamówienia został określony w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 1 do SWZ.