2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń medycznych do SP ZOZ WSPR w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych szczegółowo wyspecyfikowanych w załączniku nr 1 do SWZ. Urządzenia muszą być nieużywane oraz fabrycznie nowe. Rok produkcji - nie wcześniej niż 2025 r. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej jak również w Polsce, musi posiadać certyfikaty, atesty, a także być dopuszczony do stosowania na terenie Polski. Ponadto zgodnie z art. 18 Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych Zamawiający wymaga obecności kodu UDI na etykietach oraz wyższych poziomach opakowań, jeżeli kody te zostały nadane zgodnie z art. 27 ust. 8 rozporządzenia 2017/745 oraz art. 24 ust. 8 rozporządzenia 2017/746. Wszystkie dokumenty dotyczące kodów UDI powinny być w posiadaniu WYKONAWCY i gotowe do przedłożenia na każde wezwanie Zamawiającego. Szczegółowy opis i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia stanowią załącznik nr 1 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert w następujących częściach: • Część 1 – dostawa defibrylatorów klinicznych • Część 2 – dostawa urządzeń do automatycznej kompresji klatki piersiowej • Część 3 – dostawa respiratorów ratowniczo-transportowych
Vorherige Bekanntmachung: 661289-2025
Interne Kennung: EOP.332.25.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. Poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej Pzp oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 1 Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Pzp. 7. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust 2 pkt 2 Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z możliwością prowadzenia negocjacji. 10. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty przewidującej odmienny niż określony w niniejszej SWZ sposób wykonania zamówienia (oferty wariantowej). 11. Z uwagi na fakt, iż do niniejszego postępowania stosuje się przepisy dotyczące nabywania dostaw, Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ust. 1 Pzp). 12. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 13. Zamawiający informuje, że przedmiotowe zamówienie realizowane jest w ramach dotacji celowej na realizację zadań z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 20252026. W związku z powyższym Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania w trybie art. 257 Pzp jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 14. Przedmiotowe zamówienie nie uwzględnia wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 100 ustawy Pzp, ze względu na charakter zamówienia. 16. Plan postępowań na rok 2025 - poz. 2.2.7 17. Termin związania ofertą upływa w dniu 04.02.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa defibrylatorów klinicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych, tj. defibrylatorów klinicznych w ilości 6 sztuk, szczegółowo wyspecyfikowanych w załączniku nr 1 do SWZ. Urządzenia muszą być nieużywane oraz fabrycznie nowe. Rok produkcji - nie wcześniej niż 2025 r. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej jak również w Polsce, musi posiadać certyfikaty, atesty, a także być dopuszczony do stosowania na terenie Polski. Ponadto zgodnie z art. 18 Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych Zamawiający wymaga obecności kodu UDI na etykietach oraz wyższych poziomach opakowań, jeżeli kody te zostały nadane zgodnie z art. 27 ust. 8 rozporządzenia 2017/745 oraz art. 24 ust. 8 rozporządzenia 2017/746.
Interne Kennung: EOP. 332.25.25 cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzeń do automatycznej kompresji klatki piersiowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych, tj. urządzeń do automatycznej kompresji klatki piersiowej w ilości 6 sztuk, szczegółowo wyspecyfikowanych w załączniku nr 1 do SWZ. Urządzenia muszą być nieużywane oraz fabrycznie nowe. Rok produkcji - nie wcześniej niż 2025 r. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej jak również w Polsce, musi posiadać certyfikaty, atesty, a także być dopuszczony do stosowania na terenie Polski. Ponadto zgodnie z art. 18 Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych Zamawiający wymaga obecności kodu UDI na etykietach oraz wyższych poziomach opakowań, jeżeli kody te zostały nadane zgodnie z art. 27 ust. 8 rozporządzenia 2017/745 oraz art. 24 ust. 8 rozporządzenia 2017/746.
Interne Kennung: EOP. 332.25.25 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa respiratorów ratowniczo-transportowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych, tj. respiratorów ratowniczo-transportowych w ilości 14 sztuk, szczegółowo wyspecyfikowanych w załączniku nr 1 do SWZ. Urządzenia muszą być nieużywane oraz fabrycznie nowe. Rok produkcji - nie wcześniej niż 2025 r. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej jak również w Polsce, musi posiadać certyfikaty, atesty, a także być dopuszczony do stosowania na terenie Polski. Ponadto zgodnie z art. 18 Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych Zamawiający wymaga obecności kodu UDI na etykietach oraz wyższych poziomach opakowań, jeżeli kody te zostały nadane zgodnie z art. 27 ust. 8 rozporządzenia 2017/745 oraz art. 24 ust. 8 rozporządzenia 2017/746.
Interne Kennung: EOP. 332.25.25 cz. 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage