515100-2025 - Wettbewerb
Polen – Röntgenkontrollausrüstung – Poprawa bezpieczeństwa operacyjnego w Porcie Lotniczym Rzeszów- Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp.z.o.o. poprzez modernizację centralnego Punktu Kontroli Bezpieczeństwa (PKB)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoprawa bezpieczeństwa operacyjnego w Porcie Lotniczym Rzeszów- Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp.z.o.o. poprzez modernizację centralnego Punktu Kontroli Bezpieczeństwa (PKB)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń tj. 3 urządzeń systemów wykrywania materiałów wybuchowych w bagażu kabinowym, b) 4 bramek dostępu do strefy PKB, c) 20 kamer monitorujących PKB. Do obowiązków wykonawcy należy również: a) Opracowanie koncepcji rozmieszczenia zaoferowanego przez wykonawcę sprzętu. W tym celu wykonawca winien stworzyć koncepcję zapewaniającą pełne wykorzystanie istniejącej przestrzeni (zdjęcie przestrzeni w której powinny być zamontowane urządzenia stanowi załącznik SWZ) b) Podczas tworzenia koncepcji o której mowa w pkt. 4.2 ppkt. a Wykonawca winien wykorzystać trzy nowe maszyny EDSCB Standardu C3 wraz z kompletnymi zintegrowanymi liniami ATRS, aktualnie zainstalowane 6 sztuk WTMD i 6 sztuk ETD oraz jedną sztukę obecnie zainstalowanego urządzenia HI-SCAN-6040aTiX potraktowanego docelowo jako urządzenie zapasowe (lub linia fast track). c) Wykonawca zobowiązany jest do opracowania trzech koncepcji rozmieszczenia poszczególnych urządzeń, żadna z zaproponowanych przez wykonawcę koncepcji nie może naruszać istniejącej linii radiometrii. Zamawiający informuje, że szczegółowy opis wymagań i parametrów dla wskazanych wyżej urządzeń został opisany w załączniku nr 1 stanowiącym Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne KennungDH.261.15.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń opisanych poniżej tj. 3 urządzeń systemów wykrywania materiałów wybuchowych w bagażu kabinowym, 4 bramek dostępu do strefy PKB, 20 kamer monitorujących PKB. Zamawiający informuje, że szczegółowy opis wymagań i parametrów dla wskazanych wyżej urządzeń został opisany w załączniku nr 1 stanowiącym Opis Przedmiotu Zamówienia. Do obowiązków wykonawcy należy również: a) Opracowanie koncepcji rozmieszczenia zaoferowanego przez wykonawcę sprzętu. W tym celu wykonawca winien stworzyć koncepcję zapewaniającą pełne wykorzystanie istniejącej przestrzeni (zdjęcie przestrzeni w której powinny być zamontowane urządzenia stanowi załącznik SWZ) b)Podczas tworzenia koncepcji o której mowa w pkt. 4.2 ppkt. a Wykonawca winien wykorzystać trzy nowe maszyny EDSCB Standardu C3 wraz z kompletnymi zintegrowanymi liniami ATRS, aktualnie zainstalowane 6 sztuk WTMD i 6 sztuk ETD oraz jedną sztukę obecnie zainstalowanego urządzenia HI-SCAN-6040aTiX potraktowanego docelowo jako urządzenie zapasowe (lub linia fast track). c) Wykonawca zobowiązany jest do opracowania trzech koncepcji rozmieszczenia poszczególnych urządzeń, żadna z zaproponowanych przez wykonawcę koncepcji nie może naruszać istniejącej linii radiometrii. d) Zamawiający nie dopuszcza aby zaproponowane przez wykonawcę koncepcje rozmieszczenia urządzeń w jakikolwiek sposób ingerowały w konstrukcję budynku. e) sporządzenie raportów z przebiegu prac podczas realizacji inwestycji,f) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przedstawił trzy koncepcje rozmieszczenia zaoferowanego sprzętu, każda z nich powinna zawierać wizualizację g) Na podstawie informacji o przepustowości Zamawiający może odrzucić zaoferowane przez Wykonawcę koncepcje. Powodem odrzucenia będzie zaproponowanie koncepcji z niedopuszczalną przepustowością pasażerów h) Zamawiający wymaga aby koncepcja o której mowa powyżej była dostarczona najpóźniej na 14 dni liczący od dania podpisania umowy o udzielenie zamówienia i) Wykonawca winien zapewnić gwarancję dostarczonych urządzeń na zasadach opisanych w załączniku nr 2 stanowiącym wzór umowyj) Wykonawca winien zapewnić szkolenie pracowników Zamawiającego (operatorów kontroli bezpieczeństwa oraz personelu technicznego) w zakresie obsługi i serwisu dostarczonych urządzeń.k) Wykonawca winien wykonać przedmiot zamówienia z zachowaniem norm i standardów związanych z wykonaniem tego rodzaju dostaw, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z wymogami określonymi w dokumentach zamówienia; l) Wykonawca winien zapewnić odpowiednią liczbę osób niezbędnych dla prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia na warunkach i w standardzie określonym w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia i pozostałych dokumentach zamówienia
Interne KennungDH. 261.15.25
Haupteinstufung (cpv): 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung