515111-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reifen für Kraftfahrzeuge – Dodávka pneumatik
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka pneumatik
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka zimních a letních pneumatik pro veškerá vozidla používaná v ZZS HMP, včetně souvisejících služeb pneuservisu, nepřetržité mobilní služby 24/7 i pro nákladní automobily nad 9 tun a včetně dodávek příslušenství pneuservisu. Předmětem plnění je i možnost využití dalších souvisejících (ostatních) služeb. Zadavatel požaduje povinně: a) dodávku pneumatik kategorie osobní vozidla, b) dodávku pneumatik kategorie lehká nákladní vozidla (převážně sanitní vozidla), c) dodávku pneumatik kategorie nákladní vozidla, d) demontáže, montáže, příp. vyvážení a opravy pneumatik všech výše uvedených kategorií, e) bezplatnou likvidaci opotřebovaných pneumatik, f) mobilní servis pneumatik na území hl. m. Prahy (pro kategorii lehká nákladní vozidla a nákladní vozidla), g) možnost využití celoročního skladování pneumatik na disku (pro kategorii lehká nákladní vozidla), Dodavatel může nepovinně nabídnou i další související plnění – např. možnost strojového čistění.
Interne Kennung15/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten
5. Los
LosLOT-0001