See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. elementów trasy przenośników taśmowych Pioma oraz belki L-6 mb z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 50/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa elementów pętlicy i konstrukcji trasy ceownikowej Pioma (pakiet 7 pozycji) w łącznej ilości 31 590 kpl. i 8 430 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 50/PM/25 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa wsporników górnych trasy linowej rys. S7010.04.02/1 lub równoważnych w ilości 2 962 szt.
Interne Kennung: 50/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa kozłów dolnych trasy linowej rys. S7010.04.01/4 lub równoważnych w ilości 1 160 szt.
Interne Kennung: 50/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dostawa belek L-6 mb. rys. G21.008-03.005/1a lub równoważnych w ilości 6 271 szt.
Interne Kennung: 50/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Dostawa konstrukcji nośnych ceownikowych (bez krążników) ocynkowanych, ogniowo Ls=6 mb rys. G21.030-03b PIOMA-1400 lub równoważnych w ilości 1 000 m
Interne Kennung: 50/PM/25 - Zadanie 5