2. Verfahren
Verfahren
Titel: HET AFSLUITEN VAN VERZEKERINGSPOLISSEN VOOR ARBEIDSONGEVALLEN EN DIVERSE ONGEVALLEN
Beschreibung: Deze mededingingsprocedure met onderhandeling heeft betrekking op de arbeidsongevallenverzekering en de verzekering voor ongevallen tijdens het woon-werkverkeer voor alle personeelsleden waarvoor het Federaal Agentschap voor Nucleaire Controle, krachtens de wet van 3 juli 1967 (BS 10 augustus 1967), een vergoeding verschuldigd is, alsook de verplichtingen die uit latere besluiten tot wijziging van bovengenoemde wetgeving, uit administratieve omzendbrieven en uit de richtlijnen met betrekking tot die wetgeving kunnen voortvloeien.
Interne Kennung: 20260717KG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026071KG - 1
Beschreibung: HET AFSLUITEN VAN VERZEKERINGSPOLISSEN VOOR ARBEIDSONGEVALLEN EN DIVERSE ONGEVALLEN
Interne Kennung: 1