See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QMMO25-3566 Raamovereenkomst voor levering en installatie van thuisladers voor elektrische wagens en voor dienstverlening met betrekking tot de laadkosten van elektrische wagens
Beschreibung: QMMO25-3566 Raamovereenkomst voor levering en installatie van thuisladers voor elektrische wagens en voor dienstverlening met betrekking tot de laadkosten van elektrische wagens
Interne Kennung: QMMO25-3566
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QMMO25-3566 - Perceel 1: Raamovereenkomst voor levering en installatie van thuisladers voor (PH)EV en bijhorende dienstverlening m.b.t. de laadkosten
Beschreibung: Perceel 1: Raamovereenkomst voor levering en installatie van thuisladers voor (PH)EV en bijhorende dienstverlening m.b.t. de laadkosten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: QMMO25-3566 - Perceel 2: Raamovereenkomst voor diensten m.b.t. laadkosten thuis (onafhankelijk van de aanwezige laadinfrastructuur) en laadbeurten onderweg
Beschreibung: QMMO25-3566 - Perceel 2: Raamovereenkomst voor diensten m.b.t. laadkosten thuis (onafhankelijk van de aanwezige laadinfrastructuur) en laadbeurten onderweg
Interne Kennung: 2