515154-2026 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – REKVALIFIKACE PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ XI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelREKVALIFIKACE PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ XI
BeschreibungREKVALIFIKACE PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ XI
Vorherige Bekanntmachung376888-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0010
TitelObsluha elektovozíku a motovozíku (ručně vedený, plošinový a tahač, vysokozdvižný volantový do 5 t), oblast Ostrava
BeschreibungObsluha elektovozíku a motovozíku (ručně vedený, plošinový a tahač, vysokozdvižný volantový do 5 t), oblast Ostrava
Interne Kennung28
LosLOT-0007
TitelÚčetnictví a daňová evidence s využitím výpočetní techniky, oblast Ostrava
BeschreibungÚčetnictví a daňová evidence s využitím výpočetní techniky, oblast Ostrava
Interne Kennung13
LosLOT-0006
TitelKvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Bruntál
BeschreibungKvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Bruntál
Interne Kennung15
LosLOT-0004
TitelObsluha osobního počítače, oblast Ostrava
BeschreibungObsluha osobního počítače, oblast Ostrava
Interne Kennung07
LosLOT-0005
TitelPočítačová gramotnost (dle sylabu ECDL Core), oblast Ostrava
BeschreibungPočítačová gramotnost (dle sylabu ECDL Core), oblast Ostrava
Interne Kennung08
LosLOT-0009
TitelKvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Opava
BeschreibungKvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Opava
Interne Kennung18
LosLOT-0012
TitelMzdové účetnictví s využitím výpočetní techniky, oblast Ostrava
BeschreibungMzdové účetnictví s využitím výpočetní techniky, oblast Ostrava
Interne Kennung14
LosLOT-0014
TitelKvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Ostrava
BeschreibungKvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, oblast Ostrava
Interne Kennung20