See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa podstawowych wyrobów medycznych na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa podstawowych wyrobów medycznych na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ. 2. Zakres dostaw został określony w 93 Częściach (zwanych również Pakietami). 3. Zamówienie obejmuje swoim zakresem sprzedaż, załadunek, transport oraz doręczenie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia, objętych daną Częścią. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami dla poszczególnych Części zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1- Zestawy do żywienia dojelitowego, przyrządy do pompy do infuzji żywienia pozajelitowego wraz z dzierżawą pomp do żywienia dojelitowego i pozajelitowego
Beschreibung: Wielkość i zakres dostaw wyrobów medycznych oraz ilość dzierżawionych pomp określono w załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141624 Verabreichungsausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: 2- Oprzyrządowanie jednorazowe do żywienia pozajelitowego i dojelitowego
Beschreibung: Wielkość i zakres dostaw wyrobów medycznych określono w załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3- Zgłębniki żołądkowe, cewniki medyczne, żel do cewnikowania
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0004
Titel: 4- Asortyment dla Zespołów Ratownictwa Medycznego - kołnierze ortopedyczne, zestawy do konikotomii, stazy taktyczne, rurki krtaniowe, rurki nosowo-gardłowe, zestawy do resustytacji jednorazowe
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0005
Titel: 5- Przyrządy do przetaczania do pompy infuzyjnej Medima, Resustytatorów Dahlhauesen, Systemu aktywnego ogrzewania pacjenta IOB będących na wyposażeniu
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0006
Titel: 6- Produkty do przygotowywania i podawania leków i krwi
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0007
Titel: 7- Strzykawki
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0008
Titel: 8- Igły iniekcyjne
Interne Kennung: Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0009
Titel: 9- wkłucia obwodowe
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10- wkłucia obwodowe, korki do wkłuć obwodowyc
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11- Asortyment wyrobów medycznych jednorazowych do podaży gazów medycznych
Interne Kennung: Część nr 11
Haupteinstufung (cpv): 33157100 Sauerstoffatemgeräte
Los: LOT-0012
Titel: 12- Woda do nawilżania tlenu
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13- Pojemniki na odpady medyczne
Interne Kennung: Część nr 13
Haupteinstufung (cpv): 33141123 Abfallbehälter für scharfe Gegenstände
Los: LOT-0014
Titel: 14- Myjki do ciała i pianki pielęgnacyjne
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15- Asortyment wyrobów medycznych do ssaków medycznych
Interne Kennung: Część nr 15
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0016
Titel: 16- Środki ochrony indywidualnej - ochraniacze na obuwie, fartuchy fizelinowe, fartuchy foliowe
Interne Kennung: Część nr 16
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Los: LOT-0017
Titel: 17- Mata na podłogę
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18- Asortyment wyrobów medycznych do EKG, KTG i USG i spirometria
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19- Drobne wyroby medyczne jednorazowe - osłony do leków światłoczułych, golarki medyczne jedn. kieliszki, kubki, opaski, miarki, szyny, szpatułki, utrwalacz, stazy, śliniaki, zaciski, markery chirurg. Wziernik, szczotki, nerki, koce rat., miarki.,odzież medyczna, narzędzia med. jednorazowe
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20- Fartuchy chirurgiczne, ubrania operacyjne
Interne Kennung: Część nr 20
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0021
Titel: 21- Rękawice chirurgiczne
Interne Kennung: Część nr 21
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0022
Titel: 22- Rękawice diagnostyczne
Interne Kennung: Część nr 22
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0023
Titel: 23- Maseczki medyczne, czepki medyczne, osłony pod kołnierz RTG
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: 24- Implant bioresorbowalny do wstrzyknięć okołocewkowych, igła typu Williamsa
Interne Kennung: Część nr 24
Haupteinstufung (cpv): 33141621 Inkontinenzsätze
Los: LOT-0025
Titel: 25- Pieluchomajtki dla dorosłych i dzieci, podkłady ginekologiczne i akcesoria kosmetyczne dla pacjentów unieruchomionych
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: 26- Podkłady chłonne
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: 27- Pościel i prześcieradła jednorazowe, koce jednorazowe
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: 28- Torby na wymiociny, worki do zbiórki moczu, pudełka, torebki
Interne Kennung: Część nr 28
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0029
Titel: 29- Ostrza do strzygarki chirurgicznej
Interne Kennung: Część nr 29
Haupteinstufung (cpv): 33721000 Rasiermesser
Los: LOT-0030
Titel: 30- Łyżka do videlaryngoskopu
Interne Kennung: Część nr 30
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0031
Titel: 31- Formaldehyd, benzyna apteczna
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: 32- Endoskopy jednorazowe do bronchoskopii
Interne Kennung: Część nr 32
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
Los: LOT-0033
Titel: 33- Filtry elektrostatyczne, wymienniki ciepła i wilgoci, martwa przestrzeń, linia do kapnografu
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: 34- Obwody anestetyczne
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: 35- Oprzyrządowanie do respiratora Trilogy Evo
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: 36- Oprzyrządowanie do respiratorów i aparatów do znieczulenia Draeger
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: 37- Wapno sodowane
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: 38- Zestawy do toalety jamy ustnej
Interne Kennung: Część nr 38
Haupteinstufung (cpv): 33141850 Mundpflegemittel
Los: LOT-0039
Titel: 39- System do odsysania wydzielin jednopacjentowy
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: 40- Asortyment anestezjologiczny (maski anestezjologiczne i krtaniowe, rurki tracheotomijne, rurki i prowadnice do intubacji, rurki ustno-gardłowe oraz akcesoria)
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: 41- Dreny do pompy laparoskopowej Arthrex PP110
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: 42- Łyżki laryngologiczne jednorazowe i laryngoskopy
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: 43- Siatki do implantacji o anatomicznym kształcie, pępkowe, wchłanialne, do zabiegów laparoskopowych
Interne Kennung: Część nr 43
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0044
Titel: 44- Siatki do implantacji z pasami, ultralekkie, do przepuklin
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: 45- Siatki do implantacji do przepuklin, wzmocnione i pooperacyjne
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: 46- Siatki do naprawy przepuklin pachwinowych z znacznikiem linii środkowej
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: 47- Taśmy do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, Siatka do leczenia defektu kompartmentu tylnego (rekto i enterocele)
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: 48- Zestaw do leczenia zaburzeń statyki dna miednicy mniejszej, Siatki do sakropeksji, do leczenia wypadania sklepienia pochwy. Taśmy z atraumatycznymi brzegami w kształcie wydłużonej pętelki.
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: 49- Linie do pomiaru ciśnienia met. krwawą.
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: 50- Igły anestezjologiczne, Zestawy do ZOP, igły do blokad nerwów obwodowych
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: 51- Asortyment do Airvo2
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: 52- Igły do irygacji ran
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: 53- Zestawy do kaniulacji dużych naczyń
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: 54- Ostrza chirurgiczne jednorazowe
Interne Kennung: Część nr 54
Haupteinstufung (cpv): 33141411 Skalpelle und Klingen
Los: LOT-0055
Titel: 55- Ostrza do shavera Stryker Formula, Dreny i światłowody do insulfatora Stryker, Elektrody do Lifepak 12,15 Stryker
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: 56- Asortyment j.u. proktologiczny
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: 57- Systemy hemostatyczne
Interne Kennung: Część nr 57
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0058
Titel: 58- Końcówki do odsysania pola operacyjnego, dreny wielokanalikowe, Zestawy do biernego drenażu ran, Zestawy do drenażu ran - niskociśnieniowe
Interne Kennung: Część nr 58
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0059
Titel: 59- Ewakuatory laparoskopowe, Worki do moreclacji
Interne Kennung: Część nr 59
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0060
Titel: 60- Piłki typu typu Gigli (Olivercona), Zestaw do fiksacji siatek metodą laparoskopową
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: 61- Wzierniki ginekologiczne
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: 62- Porty centralne, Igły iniekcyjne (Igły Hubera)
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: 63- Balon poporodowy, Próżnociągi położnicze
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0064
Titel: 64- Formalina w opakowaniach bezkontaktowych
Interne Kennung: Część nr 64
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0065
Titel: 65- Dzierżawa pompy artroskopowa i asortyment do pompy
Interne Kennung: Część nr 65
Haupteinstufung (cpv): 42122410 Pumpen für medizinische Zwecke
Los: LOT-0066
Titel: 66- Elektroda bipolarna dwuprzyciskowa, sterylna, ablacyjno - koagulacyjna wraz z dzierżawą konsoli waporyzatora do ablacji i koagulacji do artroskopii kolana
Interne Kennung: Część nr 66
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0067
Titel: 67-Ostrza do morcelatora, Dren płuczący do pompy Hamou Endomat KarlStorz
Interne Kennung: Część nr 67
Los: LOT-0068
Titel: 68- Pasy do stabilizacji ciała
Interne Kennung: Część nr 68
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0069
Titel: 69- Wzierniki uroginekologiczne, Endosampler
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0070
Titel: 70- Osprzęt do elektrochirurgii, Asortyment do ph-metru Digitrapper, Koszulki do przełykowego cewnika do manometrii wysokiej rozdzielczości.
Interne Kennung: Część nr 70
Los: LOT-0071
Titel: 71- Trokary i dedykowane kaniule
Interne Kennung: Część nr 71
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0072
Titel: 72- Asortyment do sterylizacji - włóknina SMS, rękawy papierowo-foliowe, taśmy do zamykania pakietów, testy kontrolne i inne
Interne Kennung: Część nr 72
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0073
Titel: 73-Zestawy do biernego drenażu ran jedno i dwukomorowe, Zestawy do punkcji opłucnej i otrzewnej
Interne Kennung: Część nr 73
Los: LOT-0074
Titel: 74-Środki do czyszczenia narzędzi, rękawice ochronne do sterylizacji, szczotki specjalistyczne do czyszczenia narzędzi, osłonki, zabezpieczenia narożników, wskaźniki do sterylizacji oraz dzierżawa 2 inkubatorów do fiolek wskaźnikowych
Interne Kennung: Część nr 74
Los: LOT-0075
Titel: 75-Asortyment konserwujący do narzędzi chirurgicznych i asortyment do pracowni sterylizacji - oleje, filtry do kontenera, kosze do sterylizacji,pokrywy, szczotki do narzędzi
Interne Kennung: Część nr 75
Los: LOT-0076
Titel: 76-Asortyment do endoskopii i bronchoskopii- (klipsownice, pętle, igły do ostrzykiwań, kleszczyki, zestaw do opaskowania żylaków, ustniki endoskopowe, korki biopsyjne, szczotki, pułapki na polipy, testy urazowe, żel)
Interne Kennung: Część nr 76
Los: LOT-0077
Titel: 77-Filtry hydrofobowe do regulatorów ssania
Interne Kennung: Część nr 77
Los: LOT-0078
Titel: 78- Elektrody neutralne do aparatu EMED
Interne Kennung: Część nr 78
Haupteinstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
Los: LOT-0079
Titel: 79- Asortyment do endoskopowej cholangiopnakreatografii wstecznej
Interne Kennung: Część nr 79
Los: LOT-0080
Titel: 80- Asortyment do diagnostyki laboratoryjnej - probówki,mikrometoda, strzykawki do gazometrii
Interne Kennung: Część nr 80
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0081
Titel: 81- Asortyment do diagnostyki laboratoryjnej - probówki wraz z systemem do pobierania krwi, igły, holdery
Interne Kennung: Część nr 81
Los: LOT-0082
Titel: 82- Asortyment do diagnostyki laboratoryjnej - zestawy do oznaczania, probówki, kapilary, naczynka, szkiełka, kapturki, pipety, końcówki, wymazówki, Asortyment laboratoryjny wielorazowy - pisaki, statywy, pojemniki, pojemniki na końcówki.
Interne Kennung: Część nr 82
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0083
Titel: 83- Odczynniki laboratoryjne
Interne Kennung: Część nr 83
Los: LOT-0084
Titel: 84- Testy parazytologiczne
Interne Kennung: Część nr 84
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0085
Titel: 85- Testy combo 4 w 1
Interne Kennung: Część nr 85
Los: LOT-0086
Titel: 86- Smoczki
Interne Kennung: Część nr 86
Haupteinstufung (cpv): 33681000 Sauger, Brusthütchen und ähnliche Waren für Kleinkinder
Los: LOT-0087
Titel: 87- końcówki do laktatora, osłonki na brodawki sutkowe
Interne Kennung: Część nr 87
Los: LOT-0088
Titel: 88- Czujniki do pulsoksymetrów Masimo, Czujniki do pulsoksymetrów Schiller
Interne Kennung: Część nr 88
Los: LOT-0089
Titel: 89- Zestawy do kontrolowanej zbiórki stolca
Interne Kennung: Część nr 89
Haupteinstufung (cpv): 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0090
Titel: 90- Okularki do fototerapii
Interne Kennung: Część nr 90
Haupteinstufung (cpv): 33734000 Brillen
Los: LOT-0091
Titel: 91- Linie infuzyjne do pompy Alaris
Interne Kennung: Część nr 91
Los: LOT-0092
Titel: 92- Przyrządy do pompy Ulrich CT Motion, Ulrich Easyinject
Interne Kennung: Część nr 92
Los: LOT-0093
Titel: 93- Kateter do hysterosalpingografii, Zestaw do drenażu gruczołu Bartholina
Interne Kennung: Część nr 93