515202-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Servo-hydraulische Prüfgeräte – Achiziție publică de furnizare „Mașină universală servo-hidraulică de testări în regim static și dinamic de capacitate minim +/- 100 kN”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție publică de furnizare „Mașină universală servo-hidraulică de testări în regim static și dinamic de capacitate minim +/- 100 kN”
Beschreibung: Mașină universală servo-hidraulică de testări în regim static și dinamic de capacitate minim +/- 100 kN.Masina trebuie sa fie capabila sa execute o gama larga de teste, statice si dinamice, pentru materiale metalice, plastice, compozite etc.
Interne Kennung: 4382531_2026_PAAPD1633211
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38542000 Servo-hydraulische Prüfgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Mașină universală servo-hidraulică de testări în regim static și dinamic de capacitate minim +/- 100 kN.
Interne Kennung: 1