515218-2025 - Wettbewerb
Polen – Informationssysteme und Server – Dostawa i wdrożenie infrastruktury informatycznej zapewniającej sprawne działanie systemów obrony cywilnej oraz ochrony ludności
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie infrastruktury informatycznej zapewniającej sprawne działanie systemów obrony cywilnej oraz ochrony ludności
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie infrastruktury informatycznej zapewniającej sprawne działanie systemów obrony cywilnej oraz ochrony ludności. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungBZP/55/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i wdrożenie infrastruktury informatycznej zapewniającej sprawne działanie systemów obrony cywilnej oraz ochrony ludności.