2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Żmigrodzie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Żmigrodzie
Interne Kennung: OSP.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Żmigrodzie
Menge: 1 Stück