515248-2026 - Ergebnis
Rumänien – Diverse Nahrungsmittel – FURNIZARE ALIMENTE PENTRU 9 LUNI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE ALIMENTE PENTRU 9 LUNI
Beschreibung: Acord cadru de furnizare alimente pentru 9 luni, 19 loturi in conformitate cu specificatiile din caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, Autoritatea Contractanta a stabilit ca termenul limita pana la care orice operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire, este cu 18 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Autoritatea Contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificare adresate de operatorii economici cu 10 zile anterior datei limita de depunere a ofertelor la solicitarile de clarificari primite cu 18 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4288381_2026_PAAPD1596283
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
Beschreibung: Furnizarea de diverse produse alimentare. Informatii detaliate se regasesc in Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: RADACINOASE CONGELATE
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0003
Titel: LEGUME CONGELATE
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CARTOFI CONGELATI
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15311000 Tiefgekühlte Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0005
Titel: RADACINOASE
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 03221110 Wurzelgemüse
Los: LOT-0006
Titel: LEGUME CULTIVATE PENTRU FRUCTELE LOR
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 03221200 Fruchtgemüse
Los: LOT-0007
Titel: LEGUME PENTRU FRUNZE
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 03221300 Blattgemüse
Los: LOT-0008
Titel: PRODUSE DE MORARIT, AMIDON SI PRODUSE AMILACEE
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: FRUCTE SI LEGUME TRANSFORMATE
Beschreibung: Cantina USAMV CLUJ, Cluj-Napoca
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse
Los: LOT-0010
Titel: LAPTE CONDENSAT SI SMANTANA
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm
Los: LOT-0011
Titel: UNT
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 15530000 Butter
Los: LOT-0012
Titel: BRANZETURI
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 15540000 Käse
Los: LOT-0013
Titel: CARNE DE BOVINA REFRIGERATA
Interne Kennung: 16
Haupteinstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
Los: LOT-0014
Titel: CARNE DE PORC REFRIGERATA
Interne Kennung: 17
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0015
Titel: CARNE DE PASARE REFRIGERATA
Interne Kennung: 18
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0016
Titel: CARNE CONGELATA
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0017
Titel: CARNE DE PESTE
Interne Kennung: 20
Haupteinstufung (cpv): 15119600 Fischfleisch
Los: LOT-0018
Titel: PRODUSE DIN CARNE
Interne Kennung: 21
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0019
Titel: ULEIURI SI GRASIMI ANIMALE SAU VEGETALE
Interne Kennung: 22
Haupteinstufung (cpv): 15421000 Raffinierte Öle